20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ ۱۱:۰۸:۰۱
کد مطلب:  1503609
برای بهره مندی بهتراز مزایای  صندوق ذخیره :
همکاران کد بورسی خود را در صندوق ذخیره فرهنگیان ثبت نمایند

یوسف بهارلو معاون پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه مدیریت گفت : با توجه به سیاستگذاری های صندوق ذخیره فرهنگیان در ورود به هلدینگ های اقتصادی زیر مجموعه بورس همکاران برای بهره مندی از این مزیت کد بورسی خود را در صندوق ذخیره فرهنگیان ثبت نمایند .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران بهارلو معاون پرورشی استان ضمن  دعوت از همکاران غیر عضو  برای عضویت در این مجموعه  و افزایش حق عضویت سایرین اظهار داشت :  همکاران  شاغل و بازنشستگان  بعد از سال 1395 برای  بهره مندی کامل از مزایای صندوق ذخیره ، در خصوص ثبت کد بورسی تا پایان فروردین 1400 اقدام نمایند .

این مقام مسئول گفت : همکاران می توانند با مراجعه پایگاه اینترنتی به نشانی https://www.szf.ir  , ویا از راه ورود مستقیم به سامانه صورت وضعیت به نشانی http://saham.tadbir-atlas.ir  کد بورسی خود را ثبت نمایند . اطلاعات تکمیلی در این زمینه  از طریق سایت صندوق ذخیره به آدرس  ذکر شده قابل دسترسی است .

معاون پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خاطر نشان کرد : ورود شرکت‌های این صندوق به بورس علاوه بر شفافیت باعث می‌شود که ارزش روز دارایی فرهنگیان مشخص ‌شود.وی افزود : آن دسته از فرهنگیان عضو که فاقد کد بورسی هستند می توانند تا زمان تعیین شده جهت دریافت کد بورسی از طریق کارگزاری ها و ثبت آن در سامانه صورت وضعیت اقدام نمایند .

به اشتراک بگذارید :