21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ ۱۰:۳۴:۰۶
کد مطلب:  1503547
جلسه هماهنگی معاون سوادآموزی اداره‌کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان با مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان

با هدف استفاده بهینه از زمان، توانمندی و ظرفیت‌ها، بسترسازی و ایجاد زمینه اجرای برنامه، جلسه هماهنگی با حضور معاون سوادآموزی اداره‌کل آموزش‌وپرورش استان و مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان نسرین باباپور معاون سوادآموزی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان در این جلسه ضمن برشمردن این طرح به‌عنوان یکی از راهبردهای سوادآموزی جامعه‌محور؛ ایجاد بستر مناسب جهت بهره‌مندی تمام اقشار جامعه از فرصت آموختن با مشارکت دستگاه‌های مختلف را زمینه لازم برای آموزش‌های سوادآموزی و توانمندسازی مخاطبان در زمینه مهارت‌های اجتماعی و حرفه‌ای به مخاطبین کم‌سواد و بی‌سواد دانست.

باباپور در ادامه افزود: آموزش مهارت‌های حرفه‌ای بومی، محلی و ایجاد زمینه شکل‌گیری تعاونی برای تولید و فروش محصولات در چهار مرکز مجری طرح از اهداف مهم بسته تحولی است.

در ادامه این جلسه اخوان، مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان با تأکید بر رویکرد تعاملی به شیوه هم‌افزایی خواستار اجرای مدل آموزش سفارش محور در قالب تشکیل کمیته تخصصی و انعقاد تفاهم‌نامه‌ای با معاونت سوادآموزی استان شد .
 

به اشتراک بگذارید :