24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ ۰۹:۰۲:۲۱
کد مطلب:  1503299
افتتاح مدرسه خیری زنده‌یاد موجانی و آموزشگاه شهید فخری‌زاده در پاکدشت

بل حضور رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور و مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران آموزشگاه «شهید محسن فخری‌زاده» و مدرسه خیّری زنده‌یاد «سید‌مهدی موجانی» را افتتاح و کلنگ ساخت پنج مدرسه دیگر را بر زمین خورد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، آموزشگاه «دانشمند شهید محسن فخری‌زاده» با 18 کلاس درس در زمینی به مساحت 2700 مترمربع، با زیربنایی بالغ‌بر 2000 مترمربع ساخته شده‌است و دارای امکاناتی ازقبیل کتابخانه، آزمایشگاه و سالن چندمنظوره می‌باشد.

مدرسه زنده‌ یاد «سید‌مهدی موجانی» نیز با زیربنای 407 مترمربع دارای شش کلاس درس می باشد که در زمینی به مساحت 4000 مترمربع به همت خیّرنیکوکار «سید هادی موجانی» رئیس مجمع خیّرین مدرسه‌ساز شهرستان‌های استان تهران ساخته شده‌است.

همچنین امروز و با حضور رخشانی‌مهر و صیدلو عملیات اجرایی ساخت چهار پروژه آموزشی با مشارکت بنیاد برکت و یک مدرسه با مشارکت کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در مناطق روستایی شهرستان پاکدشت آغاز شد.

چهار پروژه شش کلاسه برکت هریک بازیربنای 470 مترمربع و مجموع برآورد اعتباری بالغ‌بر 19 میلیارد تومان و مدرسه 12 کلاسه با مشارکت کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل نیز با 1700 مترمربع زیربنا و 12 میلیارد تومان هزینه احداث می‌شود.

به اشتراک بگذارید :