24 ذیقعده 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۵ ۱۴:۵۰:۰۳
کد مطلب:  wXBLrK1k
فرهنگیان و دانش آموزان استان اصفهان ،بیشترین رتبه های کشوری پرسش مهر 16را کسب نمودند
فرهنگیان و دانش آموزان استان اصفهان ،شرکت کننده در شانزدهمین دوره مسابقات فراخوان ملی پرسش مهر،موفق به کسب بیشترین رتبه های کشوری شدند.

دبیر شانزدهمین دوره مسابقات پرسش مهر استان با یادآوری پرسش ریاست محترم جمهور دولت تدبیر و امید افزود: طبق سنوات گذشته در ابتدای مهرماه و در آئین نواختن زنگ آغاز مدارس، دکتر روحانی با این پرسش که « پس از توافق هسته اي ولغو تحريم ها، فرصت هاي پيش رو ي ما چيست وچگونه بايد به بهترين وجه از اين فرصت ها استفاده كنيم ؟» روند برگزاری شانزدهمین دوره مسابقات پرسش مهردر سال تحصیلی 95-1394 را آغاز نمودند.

 

 

 

محمد اسماعیل زاده رئیس اداره فرهنگی و هنری ضمن اعلام این خبر افزود: با اعلام نتایج مرحله کشوری پرسش مهر 16 یازده نفر از معلمان و فرهنگیان استان اصفهان  موفق به کسب رتبه برتر شده اند که این آمار بیشترین رتبه در بین استانهای کشور است.

وی افزود : از دانش آموزان شرکت کننده ن،یک نفر و در بخش هر خانواده ایرانی یک پاسخ ،از بین سه خانواده اعلام شده یک نفر از خانواده های استان اصفهان می باشد .

رئیس اداره فرهنگی و هنری آموزش و پرورش استان همچنین گفت: در بین دانشجو معلمان نیز استان اصفهان با کسب 6 رتبه برتر در بین سایر استانها موفق به عنوان اول گردیده است که در مجموع استان اصفهان با کسب 19 رتبه برتر ، بیشترین رتبه های کشوری را در کشور کسب نموده است.

دبیر شانزدهمین دوره مسابقات پرسش مهر استان با یادآوری پرسش ریاست محترم جمهور دولت تدبیر و امید افزود: طبق سنوات گذشته در ابتدای مهرماه و در آئین نواختن زنگ آغاز مدارس، دکتر روحانی با این پرسش که « پس از توافق هسته اي ولغو تحريم ها،  فرصت هاي پيش رو ي ما چيست وچگونه بايد به بهترين وجه از اين فرصت ها استفاده كنيم ؟» روند برگزاری شانزدهمین دوره مسابقات پرسش مهردر سال تحصیلی 95-1394 را  آغاز نمودند.

وی با اشاره به اهداف برگزاری مسابقات پرسش مهر ، پرسشگری را  یکی از شیوه های مناسب یادگیری و به یاد سپاری بیان نمود و افزود: پرسش و روحیه پرسشگری شاید به دلیل برخی نارسائی ها ، نتوانسته است جایگاه واقعی خود را پیدا کرده باشد اما طرح این موضوع  توسط عالی ترین مرجع اجرایی کشور در مراسم آغازین بهار تعلیم و تربیت ،گویای پیامی برای بهره گیری از تمامی توان و استعداد کشور برای تقویت نهاد تاثیر گذار آموزش و پرورش است.

محمد اسماعیل زاده در ادامه گفت: پس از طرح موضوع شاهد حضور 49119 نفر از فرهنگیان و دانش آموزان استان در مرحله آموزشگاهی مسابقات بودیم که با تعداد 35630 اثر در این دوره از مسابقات شرکت نمودند.

رئیس اداره فرهنگی و هنری آموزش و پرورش استان همچنین با اشاره به شرکت 13489 نفر از اولیای دانش آموزان در پاسخ به سوال ریاست محترم جمهور با عنوان هر خانواده ایرانی یک پاسخ اظهار داشت: پس از روند داوری در سطح منطقه تعداد 1058 اثر به مرحله استانی راه یافت و از این بین 85 اثر به مرحله کشوری ارسال شد که در نهایت فرهنگیان، دانشجو معلمان و دانش آموزان استان اصفهان با کسب 19 رتبه برتر ، بیشترین رتبه های کشوری را در کشور کسب نموده است که مقرر شده است که در تاریخ 29 تیرماه سال جاری کنگره کشوری با حضورمسئولین کشوری در تهران برگزار گردد.

اسماعیل زاده در پایان ضمن تشکر از تمام مدیران، معلمان و مربیان مدارس و روسا و معاونین ادارات آموزش و پرورش در امر برگزاری پرسش مهر 16 گفت:این موفقیت مرهون زحمات کلیه دانش آموزان عزیزو اولیای محترمشان می باشد که با همکاری معلمین و مربیان زحمتکش در تمامی سطوح آموزش و پرورش استان در ارتقا بخشیدن به آموزش و پرورش تلاش می نمایند.

شایان ذکر است اسامی و مشخصات حائزین رتبه های برگزیده به شرح زیر اعلام می گردد:

1-دانش آموزمریم محمدزاده از ناحیه 6و در  رشته مقاله پژوهشی

2-همکارفرهنگی آقای محمداحمدوند از ناحیه 4در رشته داستان نویسی

3-همکارفرهنگی آقای کاظم جهان آرا از ناحیه 1           در رشته  نقاشی

4-همکارفرهنگی خانم رضوان حاج امینی از پیربکران در رشته وبلاگ

5-همکارفرهنگی آقای مهدی باغبان زاده        از آران و بیدگل در رشته وبلاگ

6-مکارفرهنگی خانم افضل السادات مصطفوی ازکاشان در رشته وبلاگ

7-همکارفرهنگی آقای امیر قیطاسی ازنجف آباد دررشته نمایشنامه نویسی صحنه ای

8-همکارفرهنگی آقای حمیدرضا رنجکش از ناحیه 4  در رشته نمایشنامه نویسی          صحنه ای

9-همکارفرهنگی خانم سمیه ستاری از مبارکه در رشته داستان نویسی

10-همکارفرهنگی                آقای بهرام افشاری از ناحیه 5             دررشته  مقاله پژوهشی

11-همکارفرهنگی                خانم لیلا فاطمی از ناحیه 3  در رشته  مقاله پژوهشی

12-همکارفرهنگی                خانم تهمینه شفیعی از مهردشت در رشته            شعر

13-دانشجومعلم خانم سمیه چیت ساز از پردیس شهید رجایی       در رشته نقاشی

14-دانشجو معلم خانم مریم السادات محمدخانی از پردیس شهید رجایی در رشته      وبلاگ

15-دانشجومعلم آقای نیما صادقی از پردیس شهید باهنردررشته مقاله پژوهشی

16-دانشجو معلم خانم سیما نعیم از پردیس فاطمه الزهرا(س)در رشته          مقاله پژوهشی

17-دانشجو معلم خانم افسانه شعبانی از پردیس فاطمه الزهرا(س)در رشته گرافیک

18-دانشجو معلم آقای مسعود اخگر از پردیس شهید باهنر در رشته وبلاگ

19- خانواده سعید مختاری ولی دانش آموز امیرحسین مختاری دوم دبستان فرزانگان شاهین شهردر مسابقه هرخانواده ایرانی یک پاسخ

به اشتراک بگذارید :