21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ ۱۳:۱۴:۴۹
کد مطلب:  1501729
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش خراسان رضوی تشریح کرد:
شرایط جذب سربازمعلم برای سال تحصیلی 1401-1400

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش خراسان رضوی شرایط جذب سربازمعلم برای سال تحصیلی 1401-1400 را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، علی ابری اول با بیان اینکه متقاضیان واجد شرایط ثبت نام در طرح سرباز معلم که دارای مدرک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس (با اولویت فوق لیسانس) می‌باشند، می‌توانند در رشته‌های مورد نیاز آموزش و پرورش مناطق و شهرستان های خراسان رضوی در صورت دارا بودن شرایط مندرج در سامانه ثبت نام نمایند گفت: این افراد بایستی پس از ثبت نام با همراه داشتن اصل مدارک اعلام شده به امور اداری و تشکیلات اداره آموزش و پرورش شهرستان/ منطقه مورد تقاضا مراجعه نمایند.

وی با بیان اینکه زمان ثبت نام اولیه (اینترنتی) متقاضیان از تاریخ 14 لغایت 19 فرورین ماه سال جاری می باشد و این زمان تمدید نخواهد شد گفت:دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس(با اولویت فوق لیسانس) در رشته های مرتبط با طرح طبقه بندی مشاغل و برخورداری از سلامت کامل جسمی، روحی و روانی متناسب با شغل معلمی از اصلی ترین فاکتورهای مورد نیاز برای جذب سرباز معلم است.

ابری ادامه داد: متقاضیان دارای برگه اعزام اول تیر، یکم مرداد و اول شهریورماه 1400 که دارای کسر خدمت و غیبت نباشند می توانند در فرآیند جذب سرباز معلم شرکت نمایند.

معاون مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی تاکید کرد: مدت خدمت سرباز معلم 24 ماه کامل بوده و هیچ گونه کسر خدمت قابل قبول نیست، سرباز معلمان در حین خدمت مجاز به ادامه تحصیل نمی باشند و  جذب و بکارگیری سرباز معلمان صرفا در کلاس های آموزشی مناطق کمتر توسعه یافته امکان پذیر می‌باشد و بکارگیری در ادارات و مدارس شهری ممنوع است.

ابری در پایان اظهار داشت: داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در فرآیند جذب سربازمعلم برای سال تحصیلی 1401-1400 می توانند به پورتال امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش خراسان رضوی به آدرس  edari-razavi.medu.ir مراجعه نمایند.

به اشتراک بگذارید :