17 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ ۱۳:۳۷:۲۳
کد مطلب:  1500737
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران:
شعله فروزان تعلیم و تربیت در دوران کرونا خاموش نشد

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در جلسه شورای معاونین آموزش و پرورش ناحیه دو ساری تصریح کرد: من به عنوان خادم دستگاه تعلیم و تربیت به پاس زحمات همه همکاران سر تعظیم فرود آورده و دستانشان را از راه دور می بوسم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ علیرضا سعدی پور با همراهی دهقان معاون آموزش متوسطه ضمن بازدید از دوایر اداره آموزش  وپرورش ناحیه دو ساری تاکید کرد:زحمات همه شما همکاران در منظر الهی نادیده نخواهد ماند و اجرش را از اول معلم جهان اسلام " پیامبر اعظم (ص) " در کنار حوض کوثر خواهید گرفت.

این مقام مسئول با بیان اینکه: باید دید در زیست بوم جدید چه استراتژی را برای مقابله با آسیب های آموزشی این دوران در دستور کار داریم تاکید داشت:باید در برابر وجدان خود پاسخگو باشیم که آیا تمام توان خود را در دوران بحران کرونا گذاشته ایم یا خیر.

وی در ادامه ضمن تاکید بر اینکه؛در زیست بوم جدید باید با برنامه در برابر تک تک دانش آموزان احساس مسئولیت کنیم بیان کرد:باید از رئیس شهرستان تا معلم سرکلاس با یک هماهنگ و برنامه مدون و چشم انداز درست برای آینده تصمیم گیری کنیم.

سعدی پور در پایان با بیان اینکه مدیریت یعنی استفاده و به کارگیری همه استعدادها و ظرفیت ها تاکید کرد:با توجه ویژه به هنرستان ها به عنوان مهمترین رکن آموزش و پرورش می توان قدم های موثری برای تحقق شعار سال رهبری: « تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» برداشت.

به اشتراک بگذارید :