13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ ۱۱:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1498265
برخیز تا عهد امانت وفا کنیم؛
امانتداری پرسنل  مرکز آموزشی و رفاهی فرهنگیان استان زنجان

یکی از پرسنل آموزش و پرورش شاغل در مرکز آموزشی و رفاهی فرهنگیان استان زنجان ، دستبند طلا به ارزش تقریبی 100 میلیون تومان را  به صاحب اصلی خود تحویل داد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و  روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان زنجان، نوروز علی ایمانی از نیرو های رسمی آموزش وپرورش و شاغل در مرکز آموزشی و رفاهی فرهنگیان ، دستبند طلا به ارزش تقریبی 100 میلیون تومان  را که از محوطه مرکز آموزشی و رفاهی فرهنگیان پیدا کرده بود  به صاحب اصلی خود تحویل داد.

یکی از میهمانان مرکز آموزشی و رفاهی فرهنگیان بعد  از برنامه  شام  و مراجعه به منزل ، متوجه مفقود شدن  دستبند طلای خود  می شود ، وی به مرکز مراجعه کرده  و محوطه مرکز را به همراه نگهبانی بررسی می نمایند ولی دستبند یافت نمی شود، در ادامه نگهبان وظیفه شناس به بررسی ادامه می دهد و در نهایت دستبند را پیدا کرده  و ساعت 5 صبح  موضوع به صاحب دستبند اطلاع می دهد.

صبح روز بعد صاحب اصلی طلا به مرکز آموزشی و رفاهی فرهنگیان  مراجعه کرده و از وظیفه شناسی و امانتداری  نامبرده  وهمکاران مجموعه فرهنگیان تقدیر وتشکر نمودند .

در ادامه  مدیریت مجموعه  نیزضمن اشاره به  کلام گهربار امام صادق (ع) که  شیعیان را اهل وفای به عهد و امانت‌داری  می داند  به ویژگی‌های برجسته هر انسان از جمله کمال جویی و امانتداری اشاره نمود که  آثار و برکات فراوانی در تعالی شخصیت انسان و زندگی افراد جامعه  دارد و همچنین مهمترین  عامل اعتماد  به جامعه فرهنگیان و اماکن فرهنگی علی الخصوص  مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان را همین صداقت ،وظیفه شناسی و امانتداری در این مجموعه ها دانست.

سپس طی مراسمی دستبند پیدا شده به صاحب اصلی تحویل و از زحمات آقای ایمانی تقدیر شد.

به اشتراک بگذارید :