20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ ۱۵:۰۶:۴۲
کد مطلب:  1490719
معاون پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
از همکاران زحمت کش و پاک نهادم به خاطر تلاش بی شائبه شان سپاسگزارم

در دوازدهمین نشست شورای آموزش و پرورش ، یوسف بهارلو معاون پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت :امید داریم که تمام دستگاه ها با استفاده از ظرفیت های رسانه ای خوددرتکریم از مقام معلم مشارکت کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  یوسف بهارلو اظهار داشت : در سال 99 برای دومین سال پیاپی شهرستان های استان تهران به عنوان شورای آموزش و پرورش برتر در کشور شناخته شد و موفقیت دیگر انتصاب آقای صیدلو مدیر کل محترم به عنوان عضو شورای عالی آموزش و پرورش کشور که یکی از مراکز مهم تصمیم سازی در کشور است منتصب شد که  این موفقیت ها به خاطر حمایت های بی دریغ استانداری۱ است که در سال 99 برای شهرستان های استان تهران رقم خورد .

معاون پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران تاکید کرد: در دوران کرونا وزارت آموزش و پرورش و وزارت بهداشت تلاش زیادی را در س انجام دادند که به جاست در هفته معلم به  نحو شایسته ای از همکارانمان تکریم کنیم .

وی افزود : از همکاران زحمت کش و پاک نهادم به خاطر تلاش بی شائبه شان سپاسگزارم .

بهارلو پیشنهاد کرد در صدا و سیما در سطح استانی و ملی ، در اخبار و در برنامه های تولیدی به عنوان شاخص از فرهنگیان تکریم شود .

وی تاکید کرد : امید داریم که تمام دستگاه ها با استفاده از ظرفیت های رسانه ای خود در تکریم مقام معلم همکاری داشته باشند و از جهت مشارکت در تامین امور رفاهی دستگاههای مختلف را دعوت به مشارکت می کنیم . و از شهرداری ها دعوت می کنیم در این هفته شهر را با تصاویری در تکریم از معلم آذین بندی نمایند .

به اشتراک بگذارید :