11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۴ ۰۸:۱۸:۵۸
کد مطلب:  4m7GCtAW
مدیر آموزش و پرورش شهر قدس :
اعتکاف رمضانیه دانش آموزی در شهرستان قدس در حال برگزاری است

مراسم اعتکاف رمضانیه ، با شرکت 75 دانش آموز معتکف شهرستان قدس ، در مسجد حضرت قائم آل محمد(عج) شهرقدس در حال برگزاری است .

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، محمدرضا بهمنش مدیرآموزش و پرورش شهرستان قدس در بازدید از این مراسم در جمع معتکفین حضور یافته و با تقدیر و تشکر از عواملی که تلاش نمودند تا بستر لازم برای بهرمندی دانش آموزان از این عبادت معنوی فراهم شود ، خطاب به دانش آموزان گفت: اعتکاف فرصت گرانبهایی را در اختیار شما که فطرت پاک تری نسبت به بزرگترها دارید قرار می دهد تا با جدا شدن از دنیای مادی به خدای خود نزدیک تر شده و به شناخت عمیق تری از خالق هستی پیدا نمایید.

در ادامه مدیر آموزش و پرورش قدس ، معاون پرورشی و تربیت بدنی و رئیس سازمان دانش آموزی آموزش و پرورش شهرستان قدس با طرح سئوالاتی از دانش آموزان معتکف به برگزیدگان هدایایی را اهداء نمودند.

شایان ذکر است اعتکاف رمضانیه دانش آموزی با همکاری و مساعدت سازمان دانش آموزی شهرستان قدس و هیئت بقیه الله الاعظم (عج) این شهرستان ، همچنین خیرین مردمی از 26 تا 28 ماه مبارک رمضان در مسجد حضرت قائم آل محمد(عج) شهرقدس برگزاری می گردد.

 

به اشتراک بگذارید :