3 ذیقعده 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ ۱۳:۵۵:۵۷
کد مطلب:  1488449
مدیر کل امور شاهد و ایثارگران با اشاره به استاندارد سازی و سبک منسجم مدارس شاهد در سراسر کشور
استاندارد سازی مدارس شاهد بر اساس مصوبه ی شورای عالی انقلاب فرهنگی با اهتمام روسای ادارات آموزش و پرورش شهر تهران و دیگر اعضای ستادهای شاهد استان و مناطق ، امکان پذیر می باشد.

محمدرضا رزاقی مدیر کل امور شاهد و ایثارگران در کارگاه استاندارد سازی و سبک منسجم مدارس شاهد شهر تهران با تمجید از نگاه مثبت فولادوند، مدیر کل آموزش و پرورش شهرتهران گفت: رسیدن به نقطه انسجام در فعالیت های مدارس شاهد در جهت استاندارد سازی فعالیت ها،با اهتمام روسای ادارات آموزش و پرورش شهر تهران و دیگر اعضای ستادهای شاهد استان و مناطق ، امکان پذیر می باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور شاهد و ایثارگران، کارگاه استاندارد سازی و سبک منسجم مدارس شاهد شهر تهران به منظور بررسی میزان پیشرفت  و  شنیدن نقطه نظرات و سوالات مدیران مدارس شاهد در خصوص اجرای  شناسنامه فعالیت های مدارس شاهد صبح روزیکشنبه 24 اسفند 1399 با حضور رزاقی مدیر کل امور شاهد و ایثارگران،  فولادوند  مدیر کل آموزش و پرورش شهرتهران و کارشناسان و مدیران مدارس شاهد تهران برگزار شد.

 

 محمد رضا رزاقی طی سخنانی، ضمن تشکر از فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران و جهان آراء،  رئیس اداره شاهد و ایثارگران، تصریح کرد: آموزش و پرورش شهر تهران، نوک پیکان تعلیم و تربیت کشور است. لذا استاندارد سازی و رسیدن به نقطه انسجام در فعالیت های مدارس شاهد ، با اهتمام روسای ادارات آموزش و پرورش شهر تهران و دیگر اعضای ستادهای شاهد استان و مناطق ،  امکان پذیر می باشد.

دبیر ستاد مرکزی شاهد وزارت آموزش و پرورش، به نقطه نظرات و نقد های شفاف،  که از سوی نمایندگان محترم کارشناسان ومدیران سه دوره تحصیلی مدارس شاهد به زیبایی،  بیان شد، پرداخت و گفت: مدیران عزیز و اعضای محترم شورای مدارس شاهد، تمام تلاش ما این است : توانایی،  قابلیت و جایگاه مدارس شاهد را ارتقا دهیم. ما معتقدیم مدارس شاهد می توانند با همت بلند مدیران و دست اندرکاران نظام تعلیم و تربیت کشور،  به الگویی در تراز سند تحول بنیادین شناخته شوند.

در این نشست عبدالرضا فولادوند ، ضمن خوش آمد گویی به کلیه مدیران مدارس شاهد و با اشاره به سخنان رزاقی، مدیر کل امور شاهد و ایثارگران گفت : بنده در خصوص برنامه های مدارس شاهد، منتظر اشاره شما هستم.  لذا  اولین جلسه آموزش و پرورش شهر تهران در سال 1400 را،به برنامه های اداره کل امور شاهد و ایثارگران اختصاص می دهم.

به اشتراک بگذارید :