14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ ۱۳:۰۰:۲۰
کد مطلب:  1488229
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس خبر داد:
کسب رتبه برتر کشوری آموزش و پرورش فارس در بازگشایی مدارس

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس گفت: در پی اعلام نتایج ارزیابی های انجام گرفته توسط بازرسان وزارتی از نحوه بازگشایی مدارس در آستانه سال تحصیلی جاری، آموزش و پرورش فارس توانست با کسب 20 امتیاز رتبه بسیار خوب را به خود اختصاص دهد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، رسول قانونی ضمن اعلام این خبر گفت: آموزش و پرورش فارس در ارزیابی های انجام گرفته توسط بازرسین وزارت  آموزش و پرورش با موضوع عملکرد استانها در امر پروژه مهر و بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جاری موفق به کسب رتبه بسیار خوب شده است.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس ضمن تبریک این موفقیت به تمامی فرهنگیان استان اظهار داشت: آنچه که اتفاق افتاده است در پرتو مدیریت راهبردی و برنامه ریزی بسیارخوب رؤسا و کارشناسان، مدیران مدارس و معلمان گرامی در سطوح مختلف استانی ، منطقه ای و شهرستانی استان پهناور فارس می باشد.

 

قانونی افزود: علی رغم وجود شرایط خاص ناشی از همه گیری بیماری کویید 19 و تنگناهای موجود، همکاران ما در سطح استان توانستند با یک برنامه ریزی خوب و منسجم واجرای هر چه بهتر پروژه مهر و فرایندهای مرتبط با بازگشایی مدارس سال تحصیلی جدید را به بهترین نحو ممکن آغاز نمایند.

وی  ضمن قدردانی از زحمات ارزشمند مدیران و معلمان تلاشگر مدارس استان گفت: در راستای توسعه عدالت آموزشی و کیفیت بخشی به امر تعلیم و تربیت دانش آموزان تمام تلاش ما وهمکارانمان این است که بتوانیم در این شرایط خاص زمینه ارائه خدمات  آموزشی و پرورشی مناسب را از طریق کاربرد شیوه های متنوع آموزش حضوری و غیر حضوری به فرزندان این مرز و بوم، بدون هیچ گونه کاستی و دغدغه برای دانش آموزان و خانواده های محترمشان فراهم نماییم.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس اظهار امیدواری نمود: با همکاری اولیاء محترم دانش آموزان و تلاشهای مضاعف فرهنگیان عزیز همچنین برنامه ریزی و اجرای خوب طرح ها و برنامه های آموزشی و پرورشی توسط ادارات آموزش و پرورش سطح استان موجبات ارتقای هرچه بیشتر فعالیت های آموزشی ، پرورشی، علمی و پژوهشی  دانش آموزان فراهم و در آینده نیز شاهد موفقیت های دوچندان این عزیزان در تمامی عرصه ها باشیم.

به اشتراک بگذارید :