3 ذیقعده 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ ۱۱:۲۶:۴۲
کد مطلب:  1487897
باحضور مدیرکل آموزش و پرورش کردستان
اختتامیه یادواره شهدای دانش آموز در دبیرستان شاهد شهیده ژیلا مقبل سنندج

همزمان با روز شهدا و با حضور مدیرکل آموزش و پرورش کردستان؛ اختتامیه یادواره شهدای والا مقام دانش آموز و معلم استان در دبیرستان شاهد شهیده ژیلا مقبل ناحیه یک سنندج برگزار شد .

به گزارش ر وابط عمومی اداره کل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش ،  به مناسبت گرامیداشت روز شهدا، اختتامیه یادواره شهدای والا مقام دانش آموز استان کردستان با حضور مدیران کل آموزش و پرورش، صدا وسیمای و بنیاد شهید و امور ایثارگر ان استان کردستان، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج، رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران استان، جمعی از مسئولین و تعدادی از دانش آموزان دبیرستان شاهد ژیلا مقبل در سالن همایش های صدا و سیمای مرکز کردستان و همزمان به صورت آنلاین در شبکه شاد برگزار شد.

در این مراسم معنوی مدیر کل آموزش و پرورش استان کردستان ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید مبعث و ایام شعبانیه و گرامیداشت روز شهید ، ی اد و خاطره 36 هزار شهید دانش آموز و 415 شهید دانش آموز استان کردستان گرامی داشته و اظهار کرد :  در طول سال تحصیلی در مجموع 415 یادواره شهدا را در سطح مدارس استان به یاد 415 شهید دانش آموزی استان کردستان داشتیم.

قربانی تصریح کرد: بار معنوی اقدام شهدا روی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و برنامه درسی و تربیتی ما سایه انداخته و باید متناسب با آن حرکتمان را انجام دهیم.

وی وظیفه دانش آموزان در قبال خون شهدا را مهم دانست و افزود: وظیفه ما این است که حس مسئولیت پذیری دانش آموزان را بیش از   بیش فعال کنیم تا در مقابل خون ریخته شده شهدا احساس مسئولیت داشته باشند .

به اشتراک بگذارید :