3 ذیقعده 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ ۱۱:۱۲:۵۵
کد مطلب:  1487847
مدیرکل امور شاهد و ایثارگران خطاب به دانش آموزان دبستان شاهد شهیده ناهید فاتحی سنندج
ما امروز باید تلاش کنیم دشمن بیسوادی را از خود و جامعه دور نماییم.

محمدرضا رزاقی مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش؛ دریادواره شهدای دانش آموزی دبستان شاهد شهیده فاتحی سنندج خطاب به دانش آموزان این دبستان گفت: شهدای هشت سال دفاع مقدس تلاش کردند تا دشمن متجاوز را بیرون کنند ما هم امروز باید تلاش کنیم، دشمن بیسوادی را از خود و جامعه دور نماییم.

به گزارش اداره امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش کردستان؛ شنبه شب، بیست و سوم اسفند ماه، با حضور محمدرضا رزاقی؛ مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش و شرکت دانش آموزان و اولیاء آنان؛ یادواره شهدای دبستان دخترانه شاهد شهیده ناهید فاتحی کرجو ناحیه یک سنندج به صورت مجازی برگزار شد.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش که در اثنای برنامه به جمع حاضران در یادواره شهداء پیوست؛ در سخنان کوتاهی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیده ناهید فاتحی کرجو و تشکر و قدردانی ازسرکار خانم ملکی مدیر محترم دبستان شهید ناهید فاتحی و حضور دانش آموزان و اولیاء آنان در یادواره شهداء، توجه به تاریخ و فرهنگ کردستان را مهم ارزیابی کرد و مجاهدت های رزمندگان این استان در هشت سال دفاع مقدس و برهه های دیگر را درس مهمی برای همگان دانست.

محمدرضا رزاقی خطاب به دانش آموزان دبستان گفت : شهدای هشت سال دفاع مقدس تلاش کردند تا دشمن متجاوز را بیرون کنند ما هم امروز باید تلاش کنیم دشمن بیسوادی را از خود و جامعه دور نماییم.

شایان ذکر است در این برنامه مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج و صلاح الدین مفیدی؛ رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش کردستان در سخنانی ضمن تشکر از برگزارکنندگان برنامه، یاد و خاطره شهداء و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس راگرامی داشتند.

به اشتراک بگذارید :