12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ ۱۶:۰۱:۲۶
کد مطلب:  1486881
فولادوند درمراسم کلنگ زنی دو مدرسه در منطقه 4 بیان نمود
حل مشکل فضای آموزشی شهر تهران نیازمند عزم ملی است

مراسم کلنگ زنی احداث دو مدرسه 12 کلاسه واقع در شهرک شهید بهشتی منطقه4 آموزش و پرورش شهر تهران با حضور فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران صبح امروز 25 اسفند 1399 و با حضور فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران،مدیر عامل و ریاست هیات مدیره بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران امیر سرتیپ خرم طوسی و لونی مدیر آموزش و پرورش منطقه 4 کلنگ احداث دو مدرسه 12 کلاسه در شهرک شهید بهشتی منطقه 4 به زمین زده شد.
مدیرکل آموزش وپرورش شهر تهران ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و با اشاره به کمبود و فرسوده بودن فضای آموزشی شهر تهران در خصوص میانگین تراکم دانش آموزان اظهارداشت: بیشترین کمبود تراکم را در مقطع ابتدایی با تراکم میانگین 35 نفر در بعضی از مناطق دارا هستیم و علت را در کمبود فضاهای آموزشی و ساخت و ساز های زیاد در سال های اخیر در شهرک ها و عدم پیش بینی فضای آموزشی برای واحد های مسکونی در شهرک ها بیان داشت.
وی ادامه داد: حل مشکل فضای آموزشی شهر تهران نیازمند عزم ملی است و آموزش و پرورش به تنهایی نمی‌تواند کاری انجام دهد، بلکه نمایندگان و حتی دولت و ارگان های وابسته به این شهرک ها باید به دنبال چاره ای باشند.
در پایان فولادوند از زحمات لونی، مدیر منطقه و عوامل برگزار کننده این مراسم قدردانی نمود و مدعوین با حضور خود در محل احداث این مدارس،  کلنگ مدرسه جهت ساخت و ساز را بر زمین زدند .

 

به اشتراک بگذارید :