11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ ۱۳:۳۱:۵۷
کد مطلب:  1486499
با حضور استاندار آذربایجان شرقی و با هزینه ای بالغ بر 110 میلیارد ریال:
پروژه های آموزشی شهرستان شبستر افتتاح و کلنگ زنی شد

صبح امروز و با حضور استاندار آذربایجان شرقی ؛ سه مورد از پروژه های آموزشی مدیریت آموزش و پرورش شبستر افتتاح و کلنگ زنی شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از شبستر؛ همزمان با فرارسیدن اعیاد شعبانیه و سال جدید؛ با حضور استاندار آذربایجان شرقی، مدیرکل امورروستایی و عشایری استانداری، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، مدیرکل امور نوسازی و تجهیز مدارس استان، نماینده شهرستان شبستر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، مدیر آموزش و پرورش شبستر و سایر مهمانان استانی و شهرستانی  پروژه های آموزشی مدیریت آموزش و پرورش شبستر کلنگ زنی و افتتاح شد.

استاندار آذربایجان شرقی در این مراسم  ضمن تقدیر و تشکر از خیرین شهرستان شبستراذعان کرد: طبق شناختی که از شهرستان شبستر دارم، این شهرستان یک شهرستان خیرخیز است و می توان گفت که نگین درخشان استان می باشد.

محمدرضا پورمحمدی ادامه داد: خیرین شهرستان شبستر همان نگینان درخشان این شهرستان هستند که کارهای این عزیزان باعث توسعه علم و فرهنگ در این شهرستان و استان شده است.

گفتنی است پروژه های کلنگ زنی و افتتاح شده مدیریت آموزش و پرورش شبستر بدین شرح می باشد:

کلنگ زنی احداث مدرسه 6 کلاسه توسط خیرین مدرسه ساز آقایان حاج بیوک و حاج محمد رسولوی بنیس به متراژ 450 مترمربع با هزینه حدود 35 میلیارد ریال در روستای دیزج خلیل

افتتاح مدرسه 8 کلاسه حاج میرزاآقا رسولوی به متراژ 490 مترمربع توسط خیرین مدرسه ساز آقایان حاج بیوک و حاج محمد رسولوی بنیس با هزینه ای بالغ بر 25 میلیارد ریال

افتتاح مدرسه 6 کلاسه نوربخش شبستر که توسط اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان در متراژ 950 مترمربع و با هزینه ای بالغ بر 50 میلیارد ریال در مدت زمان یکسال احداث گردیده است.

 

 

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :