21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ ۱۰:۳۰:۰۸
کد مطلب:  1485891
در آیین افتتاحیه قرارگاه مجازی پایگاه مصباح الهدی کشور مطرح شد؛
علیرضا کاظمی: برای معرفی بهتر ائمه طاهرین (ع) باید اپلیکیشن جامعی راه‌اندازی شود

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در آیین افتتاحیه قرارگاه مجازی پایگاه مصباح الهدی گفت: برای تعمیق معرفت و محبت نسبت به سنت و سیره اهل بیت علیهم‌السلام نیازمند اجرای برنامه‌های فاخر پرورشی در نظام تعلیم و تربیت هستیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، علیرضا کاظمی گفت: تصمیم‌های ستادی که در اداره کل قرآن، عترت و نماز معاونت پرورشی و فرهنگی اتخاذ می‌شود باید توسط همکاران استان‌ها بومی سازی شده و با ظرفیت‌ها و قابلیت‌های هر منطقه با هدف تعمیق باورهای ایرانی اسلامی تبیین و به اجرا دربیاید.

وی گستردگی زیست‌بوم جدید نظام تعلیم و تربیت را ظرفیت بسیار مهمی ارزیابی کرد و گفت: ما برای معرفی جامع سیره و زندگینامه اهل بیت علیهم‌السلام، باید اپلیکیشنی جامع طراحی کنیم تا بتوانیم با تهیه محتوای ارزنده و دسترسی آسان، دانش‌آموزان بتوانند با تعمیق باورها، الگوهای معنوی خود را بهتر بشناسند.

کاظمی از همکاران شهرستان‌های استان تهران خواست تا در این زمینه، فعالیت جامعی را با استفاده از ظرفیت دیگر استان‌ها و متولیان فرهنگی و صاحب‌نظران این حوزه انجام دهند.

به اشتراک بگذارید :