24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ ۱۰:۲۷:۴۲
کد مطلب:  1485879
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در مراسم افتتاحیه دبیرخانه کشوری پایگاه مصباح الهدی:
خوش سلیقگی در تولید محتوای مناسب، ارتباط گسترده دانش‌آموزان را دربرخواهد داشت

مراسم افتتاحیه دبیرخانه کشوری قرارگاه مجازی پایگاه مصباح‌الهدی به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در مصلی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران محمد صیدلو با ابراز خرسندی از توفیق میزبانی این قرارگاه مجازی گفت: در طرح مصباح الهدی به دنبال این هستیم که بتوانیم چراغ های هدایت را برای دانش آموزان به خوبی معرفی کنیم تا با تعمیق شناخت و الگوپذیری از این انوار الهی، در مسیر زندگی ثبات قدم و میل به سعادت را در خود ایجاد کنند.

وی با ابراز امیدواری بر اینکه در سطح مدارس مناطق و استان این فرآیند به خوبی به اجرا در بیاید گفت: با توجه به تغییر فضای کار فعلی نسبت به گذشته تهیه محتواهای مناسب و کاربردی با جامعیت بالا می‌تواند مخاطبان بیشتری را جذب کند، و مقدمه‌ای باشد تا از این ظرفیت بوجود آمده در شرایط کرونا بتوانیم برای پسا کرونا هم به بهترین نحو بهره‌ ببریم.

صیدلو گفت: در شرایطی که از هر جای دنیا هر جریانی تلاش می کند تا الگوی را به خورد جهانیان بدهد، بهترین راه مقابله و تعمیق باورهای صحیح ایرانی-اسلامی آشنایی بیشتر نسل‌های جوان با سیره عملی اهل بیت‌ علیهم‌السلام است، که این مستلزم غنی‌بخشی بیشتر به محتواهای تولیدی در این زمینه است

به اشتراک بگذارید :