11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ ۱۰:۲۶:۵۶
کد مطلب:  1485873
فولادوند درنشست مشترک هیئت امنای مجمع خیرین مدرسه سازتهران بااعضای هیئت مدیره ومدیران مناطق آموزش وپرورش بیان نمود
رشد ۱۲۰ درصدی مشارکت خیرین پایتخت در سال ۹۹

نشست مشترک هیئت امنای مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران با اعضای هیئت مدیره و مدیران مناطق آموزش و پرورش برگزار شد؛

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، نشست مشترک هیئت امنای مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران با اعضای هیئت مدیره و مدیران مناطق آموزش و پرورش با حضور عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران، نعمت بنی آدم رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران، کاظم قلم چی، اکبر ابراهیمی، کاظم دلیلی، سید هادی موجانی، جعفر شریعتی، علیرضا علی اکبر، محمود زاهدی راد و محمدرضا قربانی و اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران و حبیبی معاون مشارکت‌های اداره کل نوسازی مدارس استان تهران به همراه ۴۰ نفر از اعضای هیئت امنای مجمع تهران و مدیران مناطق ۱۹ گانه آموزش و پرورش و دبیران دفاتر نمایندگی مناطق شهر تهران به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

فولادونددر این جلسه که در راستای واکاوی 22سال فعالیت موفق در عرصه مدرسه سازی تشکیل گردید با اشاره به رشد120درصدی مشارکت خیرین مدرسه ساز تهرانی در سال99 اظهارداشت: بیش از ۶۰ درصد برنامه های مشترک دوساله اداره کل و مجمع تهران در حوزه خیرین در سال اول محقق شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در این جلسه به تشریح برنامه مشترک دو ساله اداره کل آموزش و پرورش و مجمع تهران اشاره کرد و گفت: برآوردهای انجام شده نشان می‌دهد که بیش از ۶۰ درصد ازاهداف این برنامه دوساله محقق شده و این در حالی است که تنها یک سال از اجرای برنامه دوساله سپری شده و در سال ۱۴۰۰ می توانیم بخش های دیگر این برنامه را عملیاتی کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش پایتخت تعیین دبیران ثابت و تمام وقت دفاتر نمایندگی مناطق، تاسیس دبیرخانه امور هماهنگی مناطق، تشکیل میزخیرین در شورای اسلامی شهر تهران و سرعت گرفتن روند جذب خیرین و مدرسه سازی را از مهمترین اقدامات انجام شده در سال 99 در حوزه خیرین دانست و گفت: اداره کل آموزش و پرورش و مجمع خیرین مدرسه ساز و نوسازی مدارس در بهترین وضعیت همکاری و تعامل قرار دارند و همین ویژگی نویدبخش آینده روشن در این حوزه است.

در ادامه نعمت بنی آدم رئیس هیئت مدیره مجمع تهران نیز در گزارش خود به رشد مشارکت خیرین پایتخت در سال99 نسبت به سال98 اشاره نمود وگفت: در حال حاضر 55پروژه خیری در حال اجرا داریم.

وی به تعامل مجمع با اداره کل نوسازی و اداره کل آموزش و پرورش به عنوان یک مزیت بسیار مهم اشاره کرد و گفت: در جذب همکاری سایر دستگاه‌ها موفق عمل کرده ایم و برای اولین بار شاهد تشکیل میز خیرین در شهرداری و شورای اسلامی شهر تهران هستیم که بارقه هایی از امید را به سرعت گرفتن ساخت مدارس در پایتخت روشن نموده است.

همچنین محمدرضا قربانی مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران نیزتوانمندسازی دفاتر نمایندگی مناطق، تعیین نیروی ثابت برای دفاتر، انعقاد تفاهم نامه همکاری با شرکت نمایشگاه های بین‌المللی تهران، قرارداد ساخت ۱۰ مستند ۳۰ دقیقه‌ای خیرین مدرسه ساز تهرانی،آغاز مراحل تهیه "دایره المعارف بزرگ خیر مدرسه ساز" و تاسیس دبیرخانه جدید هماهنگی امور مناطق تهران را از مهمترین اقدامات مجمع در سال ۹۹ اعلام کرد.

شایان ذکر است در این جلسه همچنین تعدادی از اعضای هیئت مدیره و مدیران مناطق آموزش و پرورش دیدگاه های خود را مطرح  نمودند.

گفتنی است در این جلسه یاد وخاطره اعضای فقید مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران زنده یادان؛ علی اکبربجستانی مقدم، حسن علی علی پور، قاسم افشار، حمیدرضا خیر خواه، ابراهیم صادقی و مرحوم جولایی وزعیم مورد نکوداشت اعضای جلسه قرار گرفتند.

به اشتراک بگذارید :