11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۱۸:۲۸:۳۰
کد مطلب:  1485021
فولادوند درجلسه ویدئو کنفرانس ساماندهی نیروهای انسانی وپروژه مهر آموزش و پرورش منطقه 8 بیان نمود
اگرنیروی انسانی دقیق ساماندهی شودفرآیند کارآموزش و پرورش تضمین خواهد شد

جلسه ویدئو کنفرانس ساماندهی نیروهای انسانی و پروژه مهر آموزش و پرورش منطقه 8 با حضور فولادوند، مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران، مینو زمان، مدیر آموزش و پرورش منطقه 8، عدالت آذر، رییس گروه طرح و برنامه، اعضای کمیته ساماندهی نیروهای انسانی اداره کل و اعضای ستاد پروژه مهر منطقه 8 به صورت ویدئو کنفرانس در محل سالن شورای اداری منطقه 8 برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، فولادوند در جلسه ویدئو کنفرانس ساماندهی نیروهای انسانی و پروژه مهر آموزش و پرورش منطقه 8، مهندسی و ساماندهی نیروی انسانی و فضاهای آموزشی را از مهم ترین اولویت های کاری آموزش و پرورش منطقه بر شمرد و با بیان اینکه نیروی انسانی سرمایه اصلی آموزش و پرورش است اظهار داشت: اگر نیروی انسانی دقیق ساماندهی شود، فرآیند کار آموزش و پرورش تضمین خواهد شد.
وی افزود: چیدمان درست و دقیق کلاس ها و به نوعی تخصصی نگاه کردن به ساعت تدریس، بهترین زمینه را برای کیفیت بخشی به وجود خواهد آورد.
فولادوند خاطر نشان کرد: باید تمام تلاش و دقت مان را به حل مشکل کنونی ساماندهی شهرتهران معطوف کنیم تا از طریق بررسی های خوب و موثر و ساماندهی کیفی بتوانیم به حول و قوه الهی مشکلات پیش روی را حل و رفع نمائیم.
همچنین در این جلسه مینو زمان مدیر آموزش و پرورش منطقه 8  نیز ضمن تقدیر از مدیرکل و تمامی همکاران در سازماندهی نیروها, اظهارداشت: کمبودهایی در خصوص نیروی انسانی در دوره ابتدایی و فنی حرفه ای به علت بازنشستگی جمعی از مدیران و معلمان وجود دارد که با ورود و باز شدن پنجره نقل و انتقالات در منطقه 8 نیروهای جدید مرتفع خواهد گردید .
در این جلسه گزارشی از آمار سازماندهی نیروهای رسمی، پیمانی؛حق التدریس و همچنین وضعیت نیروهایی که در سال تحصیلی آینده بازنشسته می گردند و همچنین وضعیت نیروهای ورودی و خروجی از منطقه، آمار دانش آموزان و وضعیت کلاس ها در دوره ابتدایی، متوسطه اول و دوم و فنی حرفه ای کاردانش، مدارس منطقه مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

به اشتراک بگذارید :