16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۱۴:۱۱:۳۸
کد مطلب:  1484787
افتتاح 5 پروژه ورزشی در آموزش و پرورش ناحیه3 شیراز

باحضور معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس، 5 پروژه ورزشی با مشارکت مدیران مدارس، خیرین و مسئولین تربیت بدنی در آموزش و پرورش ناحیه 3 شیراز افتتاح و بهره برداری شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، احمد علی قهرمانی در آیین افتتاح پروژه های ورزشی در ناحیه سه اموزش و پرورش شیراز گفت: این پروژه ها شامل چمن مصنوعی مدرسه شاهد،  مدارس پویا در آموزشگاه های ابتدایی شهیدان اتحادی و امام موسی کاظم(ع) و 2 سالن تخصصی حرکات اصلاحی و تنیس روی میز در مجموعه ورزشی پوریای ولی  ناحیه 3 شیراز می باشد. 
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه  اماکن و فضاهای ورزشی  یکی از مهمترین عوامل کیفیت بخشی به برنامه درس تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی دانش آموزان است گفت: سرانه اماکن و فضاهای ورزشی شاخص مهمی در تعیین وضع موجود و معیاری برای ترسیم چشم انداز آینده زیرساخت ورزش دانش آموزی هر استان محسوب می شود . 
قهرمانی به اجرای طرح های کلیدی ورزشی در راستای سلامت افراد جامعه از جمله طرح کوچ اشاره کرد و گفت: مدرسه کانون تحول به حساب می آید و اولویت ما افزایش برنامه های مختلف ورزشی، از جمله شهروند سالم در مدارس استان است. 
وی با اشاره به همکاری و تلاش های بی وقفه همکاران در سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس گفت: ساخت فضاهای ورزشی در کنار فضاهای آموزشی در راس توجه مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس استان بوده است و این مساله باعث شده است موفقیت های ما بیشتر از پیش نمود پیدا کند.

به اشتراک بگذارید :