3 شوال 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ ۱۵:۵۵:۵۵
کد مطلب:  1483661
دکتر حسینی خبر داد؛
ارائه خدمات مشاوره‌ای آنلاین به دانش‌آموزان استثنایی از طریق سامانه ندای همراه

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی در نشست شورای معاونین سازمان به تشریح امکانات سامانه ندای همراه پرداخت.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی؛ دکتر سید جواد حسینی در این نشست با بیان اینکه سامانه ندای همراه با هدف ارائه خدمات مشاوره‌ای آنلاین به دانش‌آموزان استثنایی به‌ویژه دانش‌آموزان تلفیقی فراگیر و به آدرس neda.csdeo.ir راه‌اندازی شده است گفت: در حال حاضر 16 مشاور زبده کشوری در این سامانه حضور دارند و خدمات مشاوره‌ای آنلاین را به دانش‌آموزان با نیازهای ویژه به‌ویژه دانش‌آموزان تلفیقی فراگیر ارائه می‌نمایند.

وی افزود: در گام بعدی ظرفیت تمامی مراکز مشاوره خانواده و 800 مشاور این مراکز نیز به سامانه افزوده خواهد شد تا از خدمات مشاوره‌ای آنان در قالب صدای همراه استفاده شود.

معاون وزیر معرفی تمامی مدارس پذیرا و پشتیبان را از دیگر اهداف سامانه ندای همراه دانست و گفت: اطلاعات کامل تمامی مدارس پذیرا و پشتیبان اعم از موقعیت جغرافیایی مدرسه، تعداد دانش‌آموزان تحت پوشش و خدمات قابل‌ارائه توسط مدرسه نیز در سامانه ندای همراه قابل‌مشاهده است.

وی افزود: در این سامانه دستورالعمل‌های مرتبط با مدارس پذیرا و پشتیبان نیز بارگذاری شده است و قابل‌استفاده همه مخاطبین این مدارس می‌باشد.

حسینی در پایان گفت: تمامی محتواهای آموزشی موردنیاز معلمین، دانش‌آموزان و اولیاء مدارس تلفیقی فراگیر نیز از طریق سامانه ندای همراه قابل دریافت می‌باشد.

به اشتراک بگذارید :