24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ ۱۲:۴۹:۰۴
کد مطلب:  1483185
رونمایی از محتواهای تولیدی معاونت آموزش ابتدایی شهرستان‌های استان تهران و تمبر یادبود جابربن حیان

با حضور مدیرکل دفتر دبستانی وزارت آموزش و پرورش، رییس گروه برنامه ریزی، فناوری و گروه های آموزشی و نجات بخش رییس گروه طرح و برنامه دفتر آموزش دبستانی از محتواهای تولید شده در آموزش مجازی معاونت آموزش ابتدایی و تمبر یادبود جابربن حیان رونمایی شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، در این مراسم از فیلم‌های تولیدی در قطب کشوری پایه چهارم شامل؛ 480 فیلم آموزش و تدریس پایه چهارم  برای بارگذاری در کانال‌های کشوری شبکه شاد، فیلم های منتخب پیش‌دبستانی و تمبر یادبود جابربن حیان  رونمایی شد.

اسماعیلی با حمایت از عملکردهای گروه‌های آموزشی استان گفت: در نتیجه کار تیمی با استان‌ها واگذاری تولید محتوای پایه چهارم به شهرستان‌ها  انجام شد که با کار خوب تیمی و مشارکت همکاران 183 کانال درسی در شبکه کشوری شاد ایجاد و بارگذاری شد.

در این جلسه  که با حضور معاونین آموزش ابتدایی مناطق انجام شد، غلامرضا بختیاری نیز ضمن ارائه گزارش  از عملکرد‌های  این معاونت گفت: در سال جاری معلمان استان 15 هزار و 700 فیلم تولید و ارسال کردند که با بررسی و داوری تخصصی 4 هزار و 900  مورد از این این آثار در کانال‌های شاد بارگذاری شده است.

 

به اشتراک بگذارید :