13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ ۱۱:۰۳:۰۰
کد مطلب:  1483019
دری در مراسم تجلیل از مدال آوران المپیاد های علمی بیان نمود
وظیفه مدرسه ایجاد موقعیت یادگیری مناسب است

آیین تجلیل از مدال آوران المپیاد های علمی و برگزیدگان جشنواره جوان خوارزمی دانش آموزان برگزارشد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، آیین تجلیل از مدال آوران المپیاد های علمی و برگزیدگان جشنواره جوان خوارزمی دانش آموزان صبح امروز با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و با استفاده از فضای شبکه شاد، به صورت ویدیو کنفرانس با حضور وزیر آموزش و پرورش برگزارشد.

پانته آ دری معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهر تهران در این مراسم که با حضور تعدادی از برگزیدگان در محل سالن شورای اداره کل در حال برگزاری است، اظهارداشت: شما با تلاش خود ارزش افزوده برای خودتان ایجاد کرده اید و در مقابله با تمام سختی ها این توفیق و افتخار را کسب نمودید.

وی با اشاره به اینکه وظیفه مدرسه ایجاد موقعیت یادگیری مناسب است افزود: کسب افتخار تصادفی نیست و سخت تر از دست یابی به موفقیت، حفظ آن و کاربست موثر آن است زیرا دیگران سطح انتظارشان را از شما افزایش داده اند و انتظار از افراد فرهیخته این است که عملکرد بهتری داشته باشند.

معاون آموزش متوسطه ادامه داد: وقتی موفق خواهیم بود که دیگران نیز موفق باشند، وقتی ما خوشحالیم که دیگران نیز خوشحال باشند،شما به آن درجه از بلوغ رسیده اید که با کسب افتخار به تعالی و بهبود موقعیت خود و دیگران بیاندیشید.

 دری اضافه کرد: واقعیت این است که همه شما سرمایه‌های ارزشمند کشور هستید و اصلا خود را تک بعدی هدایت نکنید، هر چقدر در ابعاد مختلف توسعه پیدا کنید و در ساحت های مختلف اخلاقی و تربیتی، سیاسی و اجتماعی، اقتصادی و حرفه‌ای، زیباشناسی و هنر خود را تقویت کنید، متوجه می شوید توانسته اید با سرمایه گذاری برای آینده، در یک مهارت میان فردی و مدیریتی، رهبری گروه را به دست بگیرید و این افتخارات زینت‌بخش همه زندگی شما خواهد بود.

همچنین بهروز مهری رئیس اداره استعداهای درخشان آموزش و پرورش شهر تهران نیز با اشاره به کسب 472 مدال طی دو سال اخیر، نقش دانش آموزان مدال آور المپیادهای علمی را در جامعه بسیار تاثیرگذار قلمداد کرد و گفت: درصدبالایی از مدال های کشوری المپیادهای علمی توسط دانش آموزان شهر تهران کسب شده است.

به اشتراک بگذارید :