20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۲ ۱۴:۵۷:۳۳
کد مطلب:  CDGncrTC
گردهمایی سرگروه های آموزشی دوره متوسطه استان

مراسم تقدیر از 150 سرگروه آموزشی دوره متوسطه استان

مراسم تقدیر از 150 سرگروه آموزشی دوره متوسطه استان که همه ساله در پایان سال تحصیلی برگزار می گردد امسال نیز با حضور قائدیها مدیرکل آموزش و پرورش و محمدی معاون آموزش متوسطه و روسای ادارات و کارشناس مسئولان حوزه آموزش متوسطه اداره کل در محل مجموعه فرهنگی تفریحی شیخ بهایی کمیته امداد امام برگزار گردید . در این مراسم شیران مدیرکل کمیته امداد که سخنران افتتاحیه مراسم بود بر لزوم ترویج فرهنگ انفاق در جامعه و نقش موثرآموزش و پرورش در این امر مهم تاکید نمود.

در ادامه مهرابی رئیس اداره تکنولوژی استان گزارشی از فعالیتهای یک ساله اداره تکنولوژی متوسطه استان ارائه نمود و محمدی معاون آموزش متوسطه استان ضمن تقدیر از زحمات گروههای آموزشی استان و مناطق ، کسب رتبه دوم در کنکور سراسری را نشان از اعتبار یافتن فعالیتهای ایشان دانست و اظهار امیدواری نمود که با اجرایی شدن آئین نامه جدید گروههای آموزشی شاهد تحقق هر چه بیشتر نقش واقعی ایشان در ارتقای کیفیت آموزش در سطح استان باشیم.

گفتنی است سرگروههای بازنشسته و و همچنین سرگروه اسبق استان که در بستر بیماری است طی مراسم ویژه ای توسط مدیر کل استان مورد تقدیر قرار گرفتند. 

به اشتراک بگذارید :