21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۲۲:۱۷:۲۱
کد مطلب:  1480739
دانش آموز ۹ساله اهل خرمبید استان فارس ناجی برادر و سه کودک دیگر شد

یک دانش اموز کلاس سوم ابتدایی اهل خرمبید استان فارس ناجی چهار کودک در یک حادثه اتش سوزی شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اموزش و پرورش فارس، اواسط بهمن ماه امسال محمد طاها آرمند دانش اموز کلاس سوم ابتدایی دبستان خاتم الانبیا شهرستان خرمبید استان فارس به همراه چهار کودک مشغول بازی می شوند.
این دانش اموز ۹ ساله با برادر، دختر عمه دو ساله، پسردایی و فرزند همسایه به داخل خودرو ون که به عنوان آشپزخانه سیار از آن استفاده می‌شد رفتند و مشغول بازی شدند. 
درحین بازی دوتن از بچه ها براثر  انتشار گازی که در اثر جداشدن شیلنگ کپسول در فضای اتومبیل منتشر شده بود دچار گازگرفتگی میشوند و ناگهان پیک نیکی هم که در خودرو ون بود آتش گرفته و منجر به اتش گرفتن اتومبیل میشود.
محمدطا‌ها که با این چهار کودک در ماشین در حال آتش سوزی گرفتار شدند با دیدن این صحنه ابتدا دختر عمه‌ دوساله اش را با شکستن شیشه و خروج از ماشین نجات داده و بعد برادر و پسردایی‌اش را که بیهوش شده بودند بیدار کرده و انها را به همراه پسر همسایه از خودرو خارج می کند.
در این حادثه محمدطاها که دچار سوختگی شدیدی شده بود موفق میشود از اتومبیل خارج شود
همه این کودکان بلافاصله برای درمان به بیمارستان سوانح سوختگی امیرالمومنین (ع) شیراز منتقل می شوند که بعد از گذشت چند روز چهار کودک از بیمارستان مرخص شدند 
 محمد طا‌ها نیز براثر جراحت به مدت ۲۸ روز در بخش ICU بیمارستان تحت درمان قرار میگیرد که با لطف خدای متعال و با تلاش های پزشکان و پرستاران بیمارستان حیاتی دوباره می یابد

خاطرنشان میشود سیر درمان محمدطاها همچنان ادامه دارد

 

به اشتراک بگذارید :