20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۰:۰۱:۰۰
کد مطلب:  1479819
خوش قدم رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش شهر تهران عنوان کرد
انتخابات انجمن اولیا ومربیان نمادمردم سالاری ومشارکت خانواده درنهاد آموزش و پرورش است

مرحله دوم انتخابات شورای انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش شهر تهران در فضای باز حیاط دبیرستان نرجس منطقه ۶ با رعایت پروتکل های بهداشتی و نظارت نمایندگان اداره حراست،ارزیابی عملکرد،بهداشت و سلامت و انجمن اولیا و مربیان شهر تهران برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران؛ مرحله دوم انتخابات شورای انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش شهر تهران در فضای باز حیاط دبیرستان نرجس با رعایت پروتکل های بهداشتی و نظارت نمایندگان دفتر انجمن اولیا و مربیان وزارت، اداره حراست،ارزیابی عملکرد،سلامت و بهداشت و انجمن اولیا و مربیان شهر تهران برگزار گردید.

خوش قدم رئیس اداره انجمن اولیا ومربیان آموزش و پرورش شهر تهران اظهارداشت: در این انتخابات اعضای شورای انجمن اولیای مناطق ۱۹گانه و اداره استثنایی شهر تهران با اعلام کاندیداتوری و حق رای، شورای انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش شهر تهران که متشکل از ۶نفر عضو اصلی و ۳نفر عضو علی البدل است را انتخاب می کنند.

وی افزود: این شورا هر دو سال یکبار تشکیل می شود و به عنوان نماینده خانواده ها و اولیا در برنامه ها و اجرای تصمیمات مربوط به آموزش و پرورش به عنوان بازوی مشورتی و نظارتی ایفای نقش می نماید.

خوش قدم ادامه داد: مراحل برگزاری انتخابات شورا در طی دو ماه گذشته با تصمیماتی که در کمیته مربوطه اخذ گردید، شکل گرفت و اجرا شد. تصمیمات کمیته با توجه به استعلام صورت گرفته از دفتر انجمن اولیا و مربیان وزارت در خصوص نحوه برگزاری انتخابات شورا و جواب استعلام مبنی بر این بود که یا در سامانه شاد یا به صورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی در فضای باز انجام شود. به همین منظور در سامانه شاد یک گروه از اعضای شورای مناطق تشکیل شد و افراد در این گروه اعلام کاندیداتوری و تبلیغات لازم را انجام دادند.سپس در یک روز مشخص در فضای باز (حیاط مدرسه) با رعایت پروتکل های بهداشتی و حضور حداقلی به لحاظ زمانی و نظارت بازرسین وزارت و اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران برگزار گردید. ولی چون به لحاظ تعداد شرکت کننده به حد نصاب نرسید انتخابات به دور دوم کشید.که در مرحله دوم با مشارکت بیشتر اعضای شورای انجمن مناطق برگزار گردید و اعضای اصلی شورای انجمن اولیا شهر تهران برگزیده شدند.

به اشتراک بگذارید :