3 شوال 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۲:۲۴:۵۶
کد مطلب:  1479733
در سفر دکتر حسینی به استان ایلام صورت گرفت؛
افتتاح پنجاهمین مرکز مشاوره ویژه دانش آموزان استثنایی کشور در شهرستان ایلام

با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی، پنجاهمین مرکز کشوری مشاوره و راهنمایی ویژه دانش آموزان استثنایی و والدین آنها در شهرستان ایلام افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان آموزش و پرورش استثنایی؛ دکتر سید جواد حسینی در دومین روز سفر خود به استان ایلام مرکز مشاوره و راهنمایی ویژه دانش آموزان استثنایی و والدین آنها را در شهرستان ایلام افتتاح کرد.
حسینی در حاشیه افتتاح  این مرکز با بیان اینکه مراکز مشاوره‌ای در حوزه استثنایی نسبت به مراکز مشاوره‌ای عادی باتوجه ‌به ارائه خدمات توان‌بخشی از اهمیت و جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند، اظهار کرد: نقش خانواده‌ها در آموزش‌وپرورش استثنایی بسیار پررنگ است و این مراکز علاوه بر خدمات مشاوره‌ای به دانش‌آموزان و والدین آنان، خدمات توان‌بخشی نیز ارائه می‌کنند.

معاون وزیر یکی از فعالیت‌های جدید سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی را ایجاد مراکز جامع خدمات مشاوره، توان‌بخشی و راهنمایی خانواده دانش‌آموزان استثنایی در استان‌ها دانست و گفت: تاکنون در سه استان این مراکز راه‌اندازی شده است و یک مرکز نیز با امکانات کامل به زودی در استان ایلام راه اندازی خواهد شد.

 

به اشتراک بگذارید :