19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۰۹:۵۰:۰۰
کد مطلب:  1479579
شفیع پور درجلسه بهبودکیفیت و ستاد امتحانات سوادآموزی شهر تهران بیان کرد
نظارت های حضوری وغیرحضوری برروندآموزش وکیفیت بخشی به آموزش،اولویت فعلی سوادآموزی می باشد

جلسه بهبود کیفیت و ستاد امتحانات سوادآموزی شهر تهران در دفتر معاونت سوادآموزی آموزش و پرورش شهر تهران با حضور کلیه اعضاء جلسه تشکیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، جلسه بهبود کیفیت و ستاد امتحانات سوادآموزی شهر تهران در دفتر معاونت سوادآموزی آموزش و پرورش شهر تهران با حضور کلیه اعضاء جلسه تشکیل شد.

شفیع پور معاون سوادآموزی آموزش و پرورش شهر تهران در ابتدا جلسه با اشاره به اینکه در سال 1399 و به دنبال اعلام حجم ابلاغی از طرف سازمان نهضت سوادآموزی و با زحمات همکاران این حوزه در شهر تهران، در پایان مهلت ثبت نام سوادآموزان در سامانه نهضت سوادآموزی 71 درصد حجم ابلاغی تحت پوشش قرار گرفته است، خاطر نشان کرد: بعد از اتمام ثبت نام ها و در فاز دوم فعالیت باید به نظارت ها ی حضوری و غیر حضوری و کیفیت آموزش ها توجه ویژه گردد.

در این جلسه که مربوط به بهبود کیفیت سوادآموزی بود، توجه ویژه به نظارت های حضوری و غیر حضوری بر روند آموزش های دوره های سوادآموزی، نظارت بر کیفیت آموزش ها و ارائه نمونه های تدریس با کیفیت و برتر به آموزش دهنده ها، تخصیص بسته های اینترنتی تشویقی به آموزش دهندگان شهر تهران، نظارت بر کلاس های عملی آموزش رایانه دوره انتقال، نظارت و بازدیدهای ماهانه از مرکز یادگیری محلی منطقه یک و برنامه ریزی جهت انجام دور دوم بازدیدهای معاونت سوادآموزی شهرتهران از حوزه سوادآموزی مناطق نوزده گانه مورد تاکید قرار گرفت.

همچنین ارسال مکتوب بازخورد بررسی محتوی پرونده های امتحانی سال 1398 به مدیران مناطق،برگزاری کارگاه آموزشی تخصصی امتحانات دوره های سوادآموزی به منظور ارتقاء سلامت امتحانات و بایگانی محتوی پرونده های امتحانی مصوب و مورد بررسی قرار گرفت.

به اشتراک بگذارید :