21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۱:۳۵:۱۴
کد مطلب:  1479561
الهه حسن‌پور: مدیر خوب، خلاق و دغدغه‌مند است

نشست هم اندیشی مشترک کارشناس مسئولان و کارشناسان حوزه معاونت تربیت بدنی و سلامت مناطق ۲۱ گانه شهرستانهای استان تهران در محل اردوگاه مصطفی خمینی شهرستان دماوند برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، در این نشست الهه حسن‌پور معاون تربیت بدنی و سلامت با اشاره به افتتاح پروژه های تربیت بدنی و سلامت در بهمن و اسفند ماه گفت: تا کنون اتفاقات بزرگی در حوزه تربیت بدنی و سلامت روی داده که باعث رضایت بخشی شده و در سطح مناطق و استان مورد استقبال قرار گرفته است. 

وی گفت: در راستای ارتقاء سطح سلامت و افزایش فعالیت بدنی، تقویت مهارتهای بنیادی دانش‌آموزان ابتدایی،  شادابی و نشاط دانش‌آموزان هر منطقه‌ای که فضای مناسبی جهت احداث مدرسه پویا، کلاس درس تربیت بدنی و اتاق بهداشت دارد در اولین فرصت نسبت به معرفی فضای مورد نظر اقدام نماید تا معاونت تربیت بدنی و سلامت نسبت به تامین اعتبار و احداث فضا منطقه را یاری نماید.

این مقام مسوول افزود: یک مدیر و کارشناس خوب باید مدیری خلاق و دغدغه مند باشد تا با استفاده از مدیریت زمان و هم فکری و هم اندیشی بتواند یک برنامه ریزی خوب داشته باشد، در همین راستا از کارشناس مسئولان و کارشناسان خواست تا با تعامل بیشتر با یکدیگر و استفاده از نیروهای نخبه حوزه تربیت بدنی و سلامت نسبت به طراحی یک برنامه خوب اقدام نمایند .

وی در ادامه گفت: اگر در پایان سال عملکرد خوبی داشته باشم قطعا سیاست گذاری و برنامه‌ریزی خوبی داشته و برای سال ۱۴۰۰ پیش رو خواهیم داشت.

حسن پور در خاتمه به طرح‌ها و پروژه‌های نیمه تمام و در دست اقدام مناطق اشاره کرد و گفت بزودی این طرحها در سطح مناطق افتتاح خواهد شد. 

در ادامه این نشست معاون تربیت بدنی و سلامت، روسای ادارات تربیت بدنی، سلامت، رئیس هیئت ورزش دانش‌آموزی استان، کارشناس مسئولان و کارشناسان مناطق ۲۱گانه به پرسش و پاسخ در خصوص چالشها و مشکلات حوزه خود پرداختند.

به اشتراک بگذارید :