8 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۱:۱۳:۳۸
کد مطلب:  1479509
برندگان مسابقه بین‌المللی نقاشی بنسکا اعلام شد؛
چهار نشان و دو دیپلم افتخار سهم اعضای کانون از بنسکا بلغارستان

اعضای مراکز فرهنگی‌هنری کانون این‌بار از مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان بنسکا کشور بلغارستان ۲۰۱۹ چهار نشان و دو دیپلم افتخار دریافت کردند.

به‌گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این دور از مسابقه‌ی نقاشی بنسکای بلغارستان با موضوع «بازی مورد علاقه شما در بیرون از خانه» برگزار شد و پس از اعلام نتایج داوری از سوی دبیرخانه «امیرعلی نقوی‌فرد» عضو ۴ ساله مرکز کانون در شهرستان لارستان استان فارس موفق به دریافت نشان طلایی این رویداد شد.

هم‌چنین «مبینا شرفی» ۷ ساله از مرکز رزن در استان همدان و «سینا سرهنگی» ۱۰ ساله عضو مرکز شماره ۷ کانون کرمانشاه نشان نقره گرفتند و «آرمیتا چنگیزی» ۸ ساله از بهبهان استان خوزستان نیز نشان برنزی را از آن خود کرد.
 در همین حال دیپلم افتخار مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان بنسکا کشور بلغارستان در سال ۲۰۱۹  نیز به «زینب ظفری» عضو ۵ ساله مرکز کانون لواسان  استان تهران و «بهار نصیریان» ۵ ساله از کانون بهبهان خوزستان تعلق گرفت.
لازم به یادآوری است در این دور از مسابقه‌ی نقاشی بنسکای بلفارستان بیش از ۸هزار اثر از ۶۳ کشور جهان با هم رقابت کردند که از این میان ۸۹۰ اثر از سوی کانون برای شرکت در این رویداد ارسال شد.

به اشتراک بگذارید :