11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۱:۰۶:۲۵
کد مطلب:  1479491
فولادوند در کارگروه توسعه مدیریت تاکید نمود:
انجام کار پژوهشی در رابطه با کمیت و کیفیت نیروی انسانی

جلسه توسعه مدیریت آموزش و پرورش شهر تهران تشکیل گردید

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، کارگروه توسعه مدیریت با حضور فولادوند مدیرکل، بهارلو معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع، دری معاون آموزش متوسطه، محمدی معاون تربیت بدنی و سلامت، مرادی مدیر منابع انسانی و اموراداری آموزش و پرورش تهران و لهراسبی رئیس گروه توسعه منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در محل سالن شورا برگزار شد.

در این جلسه فولادوند آموزش و پرورش شهر تهران را پیشانی کشور قلمداد نمود و با اشاره به کمبود نیروی انسانی اظهارداشت: اولویت اول در خصوص آموزش و پرورش تهران نیروی انسانی است و اختصاص مربی تربیتی به مدارسی که معاون پرورشی تعلق نمیگیرد الزامی باشد.

وی افزود: 34 فضای آموزشی به قیمت ۳هزار و ۴۰۰میلیارد تومان خریداری شده است و اگر کمک خیرین نبود بیش از این درخصوص فضا و تجهیزات با مشکل روبرو می شدیم.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با تاکید بر نقش مهم نیروی انسانی که در تربیت نسل آینده ساز کشور دخیل هستند، نسبت به تخصیص ردیف ثابت به شهر تهران در جذب نیرو تصریح کرد و اضافه کرد: اگر به فکر نیروی انسانی نباشیم جامعه در معرض آسیب های اجتماعی مختلف قرار خواهند گرفت.

فولادوند با اشاره به اینکه تهران نیاز به مطالعه کیفیت نیروی انسانی دارد، خواستار انجام کار پژوهشی و علمی دقیق در رابطه با کمیت و کیفیت نیروی انسانی شد.

لهراسبی رئیس گروه توسعه منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران نیز با بیان اینکه سعی می کنیم مسائل آموزش و پرورش را ویژه ببینیم، افزود: ما یکی از تکالیف خود میدانیم که مسائل آموزش و پرورش را پیگیری کنیم.

وی هم صدایی و داشتن چشم انداز روشن در خصوص نیروی انسانی را حایز اهمیت دانست و ادامه داد: 4200 مجوز برای جذب نیرو از محل ماده 28 و دانشگاه فرهنگیان در سال 99 صادر و اجرایی شده و داشتن یک بانک اطلاعاتی صحیح از نیروی انسانی و فضای اداری بسیار واجب است.

شایان ذکر است این جلسه به منظور طراحی ساز و کار مناسب برای اجرایی نمودن سیاست های کلی نظام اداری، ابلاغی مقام معظم رهبری و نقشه راه اصلاح نظام اداری و بهبود عملکرد کمیته های تخصصی برگزار گردید.

به اشتراک بگذارید :