24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۰۹:۲۰:۴۷
کد مطلب:  1479161
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران؛
اجرای طرح همتا گامی بلند در جهت پایش فعالیت‌های سوادآموزی

چهارمین جلسه ستاد امتحانات سواد آموزی استان با حضور اعضای ستاد به منظور بررسی وضعیت آزمون های دوره های سواد آموزی تشکیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران عربعلی زینالی گفت: کلا س‌های دوره‌های تحصیلی سوادآموزی و انتقال طرح‌های ریلیف و کمیساریا  که دوره آموزشی آنها به پایان رسیده است می‌توانند آزمون‌های پایانی را با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی بصورت حضوری در مناطق استان برگزار کنند.

وی در ادامه دقت در انجام مراحل و اجرای آزمون های تکوینی برای سوادآموزان در حال تحصیل و آزمون‌های پایانی با نظارت اعضای ستاد امتحانات مناطق و روسای حوزه ها، مراقبین و مصححین  را ضروری دانست.

زینالی درخصوص تقویت نظارت‌ها بر اهمیت  بهره‌گیری از اعضای ستاد امتحانات مناطق گفت: با تقویت نظارت ها و اجرای طرح همتا گامی بلند در جهت پایش فعالیت های سوادآموزی و برگزاری بهتر آزمون ها برخواهیم داشت.

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان صیانت از سلامت سواد آموزان، آموزش دهندگان و سایر عوامل اجرایی در همه فرآیندهای آموزش و آزمون مهم برشمرد و رعایت پروتکل های بهداشتی را ضروری خواند.

 

به اشتراک بگذارید :