19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۰۸:۴۶:۰۰
کد مطلب:  1479037
میرزایی درجلسه هم اندیشی ریاست اداره بازنشستگی بامدیرکل دفتربرنامه ریزی وتعالی صندوق بازنشستگی کشوری بیان نمود
ساز و کار تبادل اطلاعات بازنشستگان به صورت الکترونیکی فراهم می باشد

جلسه هم اندیشی ریاست اداره بازنشستگی و موظفین آموزش و پرورش شهر تهران با مدیر کل دفتر برنامه ریزی و تعالی صندوق بازنشستگی کشوری برگزار شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، اولین نشست صمیمی و هم اندیشی ریاست اداره بازنشستگی و موظفین آموزش و پرورش شهر تهران با مدیر کل دفتر برنامه ریزی و تعالی صندوق بازنشستگی کشوری برگزار شد.

 محمدرضا میرزایی در ابتدای این جلسه با شرح مختصری از فعالیت ها و خدمات اداره بازنشستگی، بیان کرد: با توجه به پیش بینی که از تعداد بالای متقاضیان بازنشستگی در سال آینده داریم ، خواستار همکاری و تعامل هرچه بیشتر صندوق بازنشستگی کشوری و به ویژه دفتر برنامه ریزی و تعالی آن صندوق هستیم.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد که در سال آینده ترتیبی اتخاذ گردد که  ورود اطلاعات همکاران بازنشسته از حالت ارسال پرونده فیزیکی خارج شده و به صورت الکترونیکی به توان این فرایند را انجام داد، که این امر موجب تسریع در صدور احکام خواهد شد.

 در ادامه جلسه علی پوراسد معاون مالی اداره بازنشستگی نیز با طرح مسائل و موضوعاتی از جمله، بارگذاری اطلاعات از طریق سامانه، امکان دسترسی به اطلاعات احکام توسط همکاران اداره بازنشستگی، امکان درج برخی اطلاعات و پیام های مورد نیاز در فیش حقوقی همکاران بازنشسته ، اختصاص داشبورد ویژه جهت انتقال اطلاعات برای اداره بازنشستگی و ... با حاضرین در جلسه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 در پایان جلسه نیز حمیدرضا رضوانی مدیرکل دفتر برنامه ریزی و تعالی سازمانی صندوق‌ بازنشستگی‌کشوری ضمن تشکر از حضور همکاران اداره بازنشستگی در این جلسه، یادآوری و خاطر نشان کرد که با توجه به تعداد و حجم بالای بازنشستگان فرهنگی صندوق بازنشسته کشوری که رقمی نزدیک به یک چهارم کل بازنشستگان کشوری را  به خود اختصاص می‌دهد، بیان کرد:  در حال حاضر این صندوق کلیه فرایند ورود اطلاعات و صدور احکام سایر دستگاه های اجرایی کشور را به صورت الکترونیکی اجرا می کند و ابراز امیدواری نمود با پیگیری ها و مساعدت های لازم به زودی آموزش و پروش هم بتواند وارد این فرایند جدید گردد.

رضوانی همچنین یادآور شد: همه همکاران صندوق بازنشسته کشوری در تلاش هستند که با استفاده از امکانات و فناوری‌های جدید و به روز، بیشترین و بهترین خدمات را به بازنشستگان ارائه دهند.

وی در پایان ابراز امیدواری کردک درخواست ها و موارد مطروحه در جلسه را با طرح در شورای تخصصی  پیگیری و کارسازی نمایند.

 در پایان مقرر شد در فرصت های آتی جلسات مشابه این جلسه برگزار گردد.

به اشتراک بگذارید :