11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ ۱۱:۰۳:۴۰
کد مطلب:  1477313
در ارتباط ویدئویی با وزیر؛
۳ طرح آموزشی و عمرانی در هشترود افتتاح شد

همزمان با سفر وزیر آموزش و پرورش به آذربایجان‌شرقی، سه طرح عمرانی و آموزشی در هشترود افتتاح و عملیات اجرایی ۱۲ مدرسه مشارکتی در مناطق روستایی این شهرستان آغاز شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روباط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از هشترود،این آیین روز دوشنبه از طریق ارتباط زنده با وزیر آموزش و پرورش برگزار شد و خاطره‌ای خوش از سفر یکروزه «محسن حاجی میرزایی» به تبریز در ذهن مردم هشترود نقش بست.

طرح‌های افتتاحی سفر وزیر آموزش و پرورش شامل مدرسه دو کلاسه مرحوم «ملک‌پور» در روستای گلوجه محمدخان با ۳.۵ میلیارد ریال هزینه، مدرسه یک کلاسه «جابر» روستای احمدآباد با ۲ میلیارد ریال هزینه و مقاوم‌سازی ساختمان آموزش و پرورش هشترود با ۲۰ میلیارد ریال هزینه است.

همچنین در این آیین عملیات اجرایی ۱۲ مدرسه روستایی شامل ۴۶ کلاس درس نیز به صورت مشارکتی و با ۱۳۰ میلیارد ریال اعتبار آغاز شد.

استاندار آذربایجان‌شرقی و مدیرکل آموزش و پرورش نیز در این آیین که از طریق ویدئو کنفرانس از محل اداره آموزش و پرورش هشترود برگزار شد، حضور داشتند.

به گفته فرماندار هشترود ۷۴ مدرسه در این شهرستان به تخریب و نوسازی فوری نیاز دارد که از این تعداد ۳۴ مدرسه کانکسی، ۱۳ مدرسه سنگی و ۲۷ مدرسه نیز فرسوده است.

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :