11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۲ ۰۹:۳۴:۰۱
کد مطلب:  dSPoRqSV
مدیر آموزش و پرورش رودهن:
پای کنکور سراسری به رودهن باز شد

مدیر آموزش و پرورش رودهن از برگزاری اولین دورۀ کنکور سراسری در سال 1395 در این شهرستان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، غلامرضا بختیاری، مدیر آموزش و پرورش رودهن گفت: کنکور سراسری هر سال در شهرستان دماوند برگزار می شد و دانش آموزان رودهن برای شرکت در این رقابت کشوری به شهرستان همجوار می رفتند که این امر مستلزم صرف زمان، هزینه وایجاد استرس و نگرانی جهت حضور به موقع در محل آزمون بود.

وی ادامه داد: در این راستا وطی مذاکرات انجام شده با اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، حوزه مستقل برگزاری کنکور برای اولین بار در رودهن پذیرای دانش آموزان خواهد بود.

مدیر آموزش و پرورش رودهن، در ادامه با اشاره به این که کنکور سال 1395 در دو مدرسه تیزهوشان شهید بهشتی و فرزانگان در روزهای 24 و 25 تیرماه در دو نوبت صبح وعصر برگزار خواهد شد، اظهار داشت: دانش آموزان در رشته های ریاضی و فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی، زبان و هنر در این دو حوزه آزمون به رقابت خواهند پرداخت.

این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد: امسال برای اولین بار حوزه تصحیح سوالات امتحانات نهایی در رودهن دایر شد و اوراق امتحانی مربوط به مناطق دماوند و فیروزکوه نیز در این منطقه تصحیح شد و به حمدالهی و زحمات کارشناس امتحانات و مسئول حوزه تصحیح و همکارانشان نتایج بموقع و بدون نقص در دسترس داوطلبان قرار گرفت.  

به اشتراک بگذارید :