19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ ۰۸:۰۲:۵۶
کد مطلب:  1476471
با حضور معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل صورت گرفت:
معرفی رییس جدید اداره فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی

مراسم تکریم و معارفه رییس اداره فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی با حضور گنج خانلو معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل در محل دفتر این معاونت برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، جعفر گنج خانلو معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات قنبری رییس سابق اداره فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی در طول مدت حضور در این جایگاه، ابراز امیدواری کرد که با حضور قاسمپور در سمت ریاست این اداره فعالیت های مختلف فرهنگی هنری با قدرت هر چه تمام به مسیر موفقیت های خود ادامه دهد.

وی با اشاره به برنامه های متنوع این اداره و مسابقات و جشنواره های مهمی که در طول سال برگزار می شود افزود: پیچیدگی و حجم بالای کاری در حوزه فرهنگی هنری با درایت و مدیریت رییس و کارشناسان اداره فرهنگی هنری به موفقیت و درخشش های مهمی منتج شده است که ضروری است این مسیر با قدرت هر چه تمام و بیش از پیش ادامه یابد.

 

در پایان این مراسم که روسا و کارشناس مسئولان حوزه پرورشی و فرهنگی نیز حضور داشتند از زحمات قاسمعلی قنبری تقدیر و عیسی قاسمپور به عنوان رییس جدید اداره فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی معارفه شد.

به اشتراک بگذارید :