12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ ۱۵:۲۱:۵۹
کد مطلب:  1475849
معلم باید دیده شود و زحمات او منعکس گردد
حدادی در جلسه مسئولان روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران تصریح کرد

صبح امروز نشست تخصصی مسئولان روابط عمومی آموزش و پرورش مناطق 19 گانه شهر تهران باحضور حدادی مدیر آموزش و پرورش منطقه1،مهری رییس اداره استعدادهای درخشان شهر تهران، حاجی سلطانی کارشنا س مسئول و مسئولان اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران؛ ابوالقاسم حدادی مدیر آموزش و پرورش منطقه 1 در نشست تخصصی و گردهمایی مسئولان روابط عمومی آموزش و پرورش مناطق 19 گانه شهر تهران که در محل اردوگاه ابوذر منطقه یک برگزار شد، با اشاره به استفاده فرهنگیان فرهیخته از شبکه آموزش دانش آموزی شاد اظهارداشت: یکی از بهترین شیوه های ارتباطی را امروز معلمان در اختیار گرفته‌اند.

وی با اشاره به اینکه معلمباید دیده شود و زحمات او منعکس گردد افزود: تولید محتوای الکترونیکی برای اغلب معلمان کار تازه‌ای بود ولی همکاران فرهنگی با ایثارگری های خود، سه برابر زحمت می‌کشند و این امر نباید از نظرها مغفول بماند.

حدادی تاکید نمود: می بایست در کنار شهدای مدافع سلامت از شهدای مدافع تعلیم و تربیت به عنوان شهدای فرهنگی نیز تقدیر به عمل آید.

مدیرآموزش و پرورش منطقه یک با قدردانی از خدمات و تلاش های مسئولان روابط عمومی به ویژه در ایام شیوع بیماری کرونا، روابط عمومی را چشم بینا و زبان گویای سازمان ها قلمداد کرد که برای پیشبرد اهداف سازمانی با روابط حسنه خود در جهت ارتقای کمی و کیفی فعالیت حوزه های مختلف قدم برمی دارند.

وی داشتن موضع شفاف و روشن در مقابل رسانه ها و انعکاس رویدادها و فعالیت های معلمان و ایثارگری های آنها را از جمله وظایف مسئولان روابط عمومی عنوان نمود و گفت: یکی از برنامه ها و فعالیت های شاخص مسئولان روابط عمومی، نظارت بر امور چاپ و نشر و تهیه اخبار به روز و موثر می باشد.

شایان ذکر است در این نشست مسئولان اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران و مناطق 19 گانه ضمن ارایه گزارش عملکرد و اهمیت جایگاه روابط عمومی به بحث و تبادل نظر در خصوص فعالیت های حوزه روابط عمومی و اطلاع رسانی در کلان شهر تهران پرداختند.

در این مراسم گزارش عملکرد فعالیت های روابط عمومی های مناطق 19 گانه شهر تهران مورد بحث و بررسی قرار گرفت و طرح ها و ایده هایی خلاقانه کارشناسان مناطق جهت بهبود کیفیت این حوزه در سال جدید مطرح شد.

در انتهای این مراسم  از کارشناسان این حوزه تقدیر به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید :