24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ ۱۱:۴۵:۰۰
کد مطلب:  1475441
برگزاری پنجمین جلسه گروه بهبود کیفیت آموزشی در سوادآموزی شهرستان های استان تهران

پنجمین جلسه گروه بهبود کیفیت آموزشی معاونت سواد آموزی با حضور اعضا و هدف تشریک مساعی و همکاری گروهی به منظور توسعه و گسترش فعالیت های سواد آموزی و بررسی مسائل جاری سواد آموزی استان در سالن شهید سلیمانی اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، عربعلی زینالی در این نشست گفت: فعالیت‌های آموزشی و اجرایی دوره‌های سه گانه  سوادآموزی  براساس مصوبات ستاد مقابله با کرونای استان به صورت مجازی، نیمه حضوری وحضوری در حال انجام است.

 وی گفت: در راستای تقویت بخشی فعالیت‌های سوادآموزی و با مشارکت و همکاری گروهی پیشکسوتان سوادآموزی، آموزش دهندگان و معلمان،  محتوای الکترونیک تهیه و در شبکه شاد جهت استفاده آموزش‌دهندگان و سواد‌آموزان به اشتراک گذاشته شده و این مهم تا پایان دوره آموزشی استمرار خواهد داشت.

این مقام مسول  در پایان بر انجام  فعالیت‌های آموزشی بر اجرای  محورهای «حصول اعتماد و اطمینان از صحت ثبت نام سواد آموزان» ، «حصول اطمینان از ارائه خدمات آموزشی و تشکیل کلاس» ، «حصول اطمینان از با کیفیت بودن آموزش های ارائه شده » با هدف راستی آزمایی از ثبت نام‌ها و کلاس‌های تشکیل شده برابر مستندات و اطلاعات سامانه سواد آموزی  تأکیدکرد.

 

به اشتراک بگذارید :