20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ ۱۲:۰۷:۵۱
کد مطلب:  1475297
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران خبر داد
آغاز به کاردبیرخانه کشوری دریافت آثار بیست و یکمین فراخوان ملی پرسش مهر

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران، از آغاز به کار بیست و یکمین دوره فراخوان ملی پرسش مهر ریاست جمهوری و دریافت آثار دانش آموزان برگزیده استان ها و همکاران فرهنگی توسط دبیرخانه کشوری خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران عبدالرضا فولادوند؛ اظهارداشت: بیست و یکمین دوره فراخوان ملی پرسش مهر ریاست جمهوری با آغاز به کار دبیرخانه کشوری دریافت آثار دانش آموزان برگزیده استان ها و همکاران فرهنگی به مراحل پایانی خود نزدیک می شود.
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا در ایران و جهان و لزوم مراقبت از خود، خانواده و جامعه باعث شد دکتر حسن روحانی رییس جمهور؛ سوالی با این موضوع را در شروع سال تحصیلی 1400/1399 برای دانش آموزان و همکاران فرهنگی طرح کنند.
وی ادامه داد: مخاطبین این فراخوان، ایده ها و آثار خود را در 21 رشته در قالب رشته های: آفرینش های ادبی، هنرهای آوایی، هنرهای نمایشی، هنرهای دستی و تجسمی و فضای مجازی تولید و به این دبیرخانه ارسال کرده اند.
فولادوند اضافه کرد: شهر تهران همچون سال های گذشته افتخار میزبانی این رویداد مهم ملی و فرهنگی را دارد.
شایان ذکر است دبیرخانه دریافت و داوری آثار پرسش مهر 21 از تاریخ 17 الی 20 اسفند ماه 1399 در محل کانون فرهنگی، تربیتی شهید مفتح شهر تهران، مستقر می باشد. پیش بینی می شود بیش از 17 هزار اثر از سراسر کشور به این دبیرخانه ارسال شود.
لازم به ذکر است بیست و یکمین دوره فراخوان ملی پرسش مهر رئیس جمهور در آغاز سال تحصیلی بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی و طرح سئوال " فرزندانم برای مقابله با ویروس کرونا چگونه باید به اعضای خانواده خود، همکلاسی ها، مدرسه و دوستان یاری و کمک کنیم" بر این مهم تاکید کردند.

 

به اشتراک بگذارید :