11 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۲ ۰۸:۰۵:۴۸
کد مطلب:  e6KkEz6x
مدیر آموزش و پرورش ناحیه 1 بهارستان :
بکارگیری قابلیت ها، توانمندی ها و تجربیات دانش آموزان از اهداف طرح هجرت است

جلسه جهادی طرح هجرت ویاوران ولایت با حضور ابراهیم رفیعی مدیرآموزش وپرورش ناحیه1بهارستان ، معاون پشتیبانی ، معاون پرورشی وتربیت بدنی منطقه و مسئولین سپاه شهرستان بهارستان در سالن شورای شهید درهم پوراداره برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی  اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، ابراهیم رفیعی مدیر آموزش وپرورش ناحیه یک بهارستان ضمن قدردانی از فعالیتهای سپاه پاسداران و بسیج دانش آموزی اظهار داشت: بکارگیری قابلیت ها، توانمندی ها و تجربیات دانش آموزان از اهداف طرح هجرت است.

وی افزود : آموزش حس مسئولیت پذیری ، روحیه تعاون و همکاری و فعالیتهای گروهی و جمعی از دستاورد های معنوی این طرح برای دانش آموزان محسوب می شود.

رفیعی خاطر نشان کرد: طرح هجرت سه ویاوران ولایت یکی از طرح های بسیار خوب بسیج است که جهت مرمت ،زیبا سازی و تعمیرات  مدارس همه ساله برگزار می شود و امیدواریم امسال نیز با قدرت و به موقع این طرح را اجرا نماییم .

در ادامه حبیبی جانشین فرمانده سپاه سپاه ناحیه حضرت ابوالفضل(ع) شهرستان بهارستان نیز در این جلسه ضمن تقدیر از تلاشهای مدیریت آموزش و پرورش در سنوات گذشته در خصوص این طرح گفت:طرح هجرت سه از جمله طرحهای موثر بسیج سازندگی است که با استفاده از توانمندی نیروهای جوان اجرا می شود و نقش بسزایی در پرکردن اوقات فراغت دانش آموزان و رشد و تعالی معنوی و اجتماعی دارد.

 

به اشتراک بگذارید :