14 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۲ ۰۷:۳۷:۵۶
کد مطلب:  d0bFWTZO
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
مجلس شورای دانش آموزی فرصتی در راستای تمرین حضور در اجتماع است

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در جمع نمایندگان دوره هشتم مجلس دانش آموزی شهرستانهای استان تهران گفت : حضور در مجلس شورای دانش اموزی فرصت مغتنمی در راستای تمرین حضور در صحنه های آینده اجتماع است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، نمایندگان منتخب هشتیمن دورۀ مجلس شورای دانش آموزی شهرستان های استان تهران، با حضور در سالن شورای شمارۀ دوی اداره کل با مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، به دیدار و گفتگو پرداختند.

علیرضا کمرئی، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این نشست، ضمن گرامیداشت روزهای ماه مبارک رضمان، گفت: حضرت علی (ع) فخر عالم کائنات و نزدیکترین فرد به پیامبر (ص) بوده و این شخصیت بزرگ جهان اسلام  مختص مسلمانان نیست.

وی ضمن تأکید بر این امر که شخصیت بزرگ و متعالی حضرت امیرالمؤمنین، علی (ع) در میان جهانیان از اعتبار فراوانی برخوردار است، ادامه داد: آحاد اقشار جامعه باید در ابعاد شخصیتی امام علی (ع) بیشتر مطالعه نموده و راه درست زندگی را در سیره و منش آنان جویا شوند.

این مقام مسئول دوران دانش آموزی و حضور در مسئولیت نمایندگی مجلس دانش آموزی را بهترین زمان در جهت اعتلای شخصیت دانش آموزان برشمرده و خاطر نشان کرد: حال که این افتخار نصیب شما شده است که از مجموع هشتصد و پنجاه هزار دانش آموز شهرستانهای استان تهران به مجلس شورای دانش آموزی راه یافته اید، از این موهبت بهترین استفاده را ببرید.

کمرئی ادامه داد: نمایندگان دانش آموزان در مجلس شورای دانش آموزی، باید این حضور را در راستای تمرین نقش حضور خود در صحنه های آینده اجتماع مغتنم بدانند؛ چرا که حضور در مجلس شورای دانش اموزی فرصت مغتنمی در راستای تمرین حضور در صحنه های آینده اجتماع است.

وی در ادامه خطاب به نمایندگان منتخب مجلس دانش آموزی گفت: انسان ها با برخورداری از دو جنبه شخصیتی ظاهری و درونی همیشه در معرض قضاوت دیگران قرار دارند و اساس و فلسفه مهم تشکیل مجلس دانش آموزی نیزدر راستای  تکامل شخصیت شماعزیزان و تمرین نقش برای اتخاذ تدابیر مهم در آینده خواهد بود.

گفتنی است در پایان این نشست، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، هر یک نمایندگان منتخب هشتمین دوره مجلس دانش آموزی شهرستانهای استان تهران را به موجب حکم جداگانه ای به عنوان مشاوران جوان خود منصوب نموده و در متن این حکم، توفیق آنان را از درگاه ایزد منان مسألت نمود.

به اشتراک بگذارید :