11 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۲ ۰۷:۳۶:۰۰
کد مطلب:  sCCgbsh8
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
رمضان ماه تفکر وخود سازی است

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران با حضور در آیین معنوی اعتکاف دانش آموزان دختر منطقه فشافویه گفت: تفکر وتدبر از بارز ترین ویژگی های ماه مبارک رمضان است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی  و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، سید مجتبی هاشمی، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان با حضور در آئین معنوی اعتکاف رمضانیه دانش آموزان منطقه فشافویه گفت: خواب انسان معتکف عبادت محسوب می شود و برنده کسی است که با دست پر و با توبه پذیرفته شده ودعاهای اجابت شده این فضا را ترک کند.

 وی همچنین بر احترام به پدر ومادر و ارج نهادن به جایگاه آنها در زندگی اشاره کرده وگفت: زمان اعتکاف فرصت مغتنمی است تا انسان شکر نعمت هایی که خداوند به او عطا کرده  به جا آورد و به راستی که پدر ومادر از برترین این نعمتها هستند.

شایان ذکر است در پایان  این آئین که قلی زاده، مدیر سازمان دانش آموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان نیز حضور داشت با اهدای جوایزی از دانش آموزان معتکف تقدیر شد. 

گفتنی است این آئین معنوی با حضور 60 نفر از دانش آموزان  به مدت سه روز از سه شنبه 22 رمضان  در مسجد جامع روستای زیوان  آغاز و در روز پنج شنبه 24رمضان طی آئینی ویژه پایان یافت.

به اشتراک بگذارید :