12 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ ۱۲:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1473813
در آستانه یکصدمین سال تأسیس شورای عالی آموزش‌وپرورش؛
نشست «بررسی جایگاه و کارکردهای شورای عالی آموزش‌وپرورش» 18 اسفند 99 برگزار می‌شود

در آستانه یکصدمین سال تأسیس شورای عالی آموزش‌وپرورش و به مناسبت 99 سال سیاست‌گذاری در حوزه نظام تعلیم و تربیت کشور؛ نشست «بررسی جایگاه و کارکردهای شورای عالی آموزش‌وپرورش» روز دوشنبه 18 اسفندماه 99 برگزار می‌شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، این نشست با حضور اعضای شورای عالی آموزش‌وپرورش، اعضای کمیسیون‌ها و نمایندگان شورای عالی آموزش‌وپرورش در استان‌ها، صاحب‌نظران حوزه تعلیم و تربیت، مدیران و کارشناسان حوزه ستادی وزارت آموزش‌وپرورش، معلمان و مدیران مدارس کشور، پژوهشگران و علاقه‌مندان؛ به میزبانی دبیرخانه شورای عالی آموزش‌وپرورش برگزار می‌شود.

محورهای اصلی نشست؛ جایگاه و اهمیت شورای عالی در نظام آموزشی، جایگاه و نقش سیاست‌گذاری در کشورهای دیگر، نقش سیاست‌گذاری و آینده‌نگری شورای عالی، یک دهه ترسیم گری راهبردی – سیاستی شورای عالی و شورای عالی آموزش‌وپرورش در آیینه تاریخ، است.

این نشست در سالن جلسات ساختمان مرکزی وزارت آموزش‌وپرورش روز دوشنبه 18 اسفندماه 1399 به‌صورت ویدئو کنفرانس (مجازی) برگزار می‌شود و از طریق کانال این شورا در شبکه شاد و آپارات منتشر می‌شود.

لینک شبکه شاد: @shora_a یاhttps://shad.ir/shora_a/FGBIJECCHCDIEH

لینک آپارات: https://www.aparat.com/shorayeAliAP/live

به اشتراک بگذارید :