20 ذیحجه 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ ۱۰:۰۳:۱۹
کد مطلب:  1473211
دیدار مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان با فرهنگی جانباز
محمد اعتدادی با حضور در منزل جانباز فرهنگی سهراب رضایی با وی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، محمد اعتدادی مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان به همراه رحمت الله ممیز مشاور مدیرکل و ذاکری رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران با فرهنگی جانباز سهراب رضایی دیدار کردند. اعتدادی در دیدار با این همکار فرهنگی ضمن تقدیر از خدمات ارزنده وی درطول سالهای حضور در آموزش‌و‌پرورش اظهار داشت: اگر فعالیتی در دستگاه آموزش و پرورش انجام می‌شود به برکت خون شهدا و حضور جانبازان و ایثارگران است، چراکه اگر شما عزیزان نبودید مطمئناً با مشکلات و موانع زیادی روبرو می‌شدیم و حضور جانبازان در دستگاه آموزش‌وپرورش وظیفه و رسالت ما را سخت تر می کند.

وی افزود: قدردانی و تجلیل از همکاران فرهنگیِ جانباز،  کوچکترین اقدام ممکن برای جبران ایثارگری های این عزیزان است، امیدوارم بتوانیم دانش‌آموزان را با شخصیت و سبک زندگی شهدا ایثارگران و جانبازان بیشتر آشنا کنیم تا آینده ای درخشان برای میهن اسلامی ایران رقم بزنند.

سهراب رضایی از فرهنگیان و جانبازان هشت سال دفاع مقدس است و علیرغم این که بینایی خود را در جنگ تحمیلی از دست داده و جانبازی ۷0 درصد دارد، همچنان در آموزش و پرورش استان اصفهان با عشق و علاقه فعالیت می‌کند.

به اشتراک بگذارید :