21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ ۱۳:۵۷:۳۱
کد مطلب:  1472175
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
رفتار مسئولانه و خلاقانه لازمه موفقیت در زیست بوم جدید است

جلسه مشترک معاونین پژوهش، برنامه ریزی مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران در اردوگاه شهید منتظری شهریار برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، یوسف بهارلو در این نشست گفت: شیوع کرونا یک چالش جدی برای جهان بود که بسیاری از برنامه های روزمره را تحت تاثیر قرار داد، از این رو برنامه ی جلسات حضوری با معاونین پژوهش، برنامه ریزی و پشتیبانی مناطق نیز از این امر مستثنی نبود.

وی با اشاره به اولین جلسه حضوری با توجه به تغییر ساختار سازمانی و تجمیع معاونت های پژوهش و پشتیبانی و اهمیت و حجم کار در هر دو حوزه، بر ضرورت رفتار مسئولانه و خلاقانه، در جهت تحقق اهداف سازمانی در زیست بوم جدید تاکید کرد.

بهارلو تصریح کرد: آموزش و پرورش یکی از ارگانهایی بود که در شرایط بحرانی با درایت و تدبیر و همدلی نیروهای انسانی از صف تا ستاد توانست با تغییر رویکرد سریع و به موقع، عملکرد مطلوبی داشته و حتی یک روز، آموزش و پرورش تعطیل نشود.

این مقام مسئول، اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران را معدن غنی نیروی انسانی توانمند برشمرد که با فعالیت دلسوزانه و تلاش مستمر آنها به توفیقات خوبی در سال جاری دست یافتیم و از آن جمله، عضویت مدیر کل در شورای عالی آموزش و پرورش می باشد که محصول این تلاش است.

شایان ذکر است در ادامه جلسه، روسا و معاونین ادارات این معاونت، به ارائه گزارش و نکات مهم حوزه کاری خود پرداختند.

به اشتراک بگذارید :