15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ ۱۲:۳۸:۴۷
کد مطلب:  1471929
مسئول تعلیم و تربیت سازمان بسیج فرهنگیان فارس خبر داد:
پایان مسابقات تنیس روی میز فرهنگیان بسیجی فارس یادبود شهید سردار سلیمانی +اعلام اسامی برترین ها

مسئول تعلیم و تربیت سازمان بسیج فرهنگیان فارس گفت:مسابقات تنیس روی میز یادبود شهید سردار سلیمانی ویژه کارکنان اداری اداره کل آموزش و پرورش و نواحی 4 گانه شیراز که با شرکت 64 نفر از فرهنگیان بسیجی برگزار شد به پایان رسید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، سرهنگ پاسدار جمشید سرورفرد گفت: این مسابقات  در ایام دهه فجر با حضور و شرکت فرهنگیان بسیجی در سالن تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش فارس آغاز شد.
مسئول تعلیم و تربیت سازمان بسیج فرهنگیان فارس گفت: هدف از برگزاری این مسابقات حفظ انسجام و ایجاد همدلی و تزریق نشاط و شادی بین همکاران فرهنگی بود.
سرورفرد گفت: در مرحله مقدماتی این مسابقات  ۶۴ شرکت کننده به صورت دو حذفی به رقابت پرداختند و در نهایت ۶  نفر راه یافته  به مرحله پایانی به صورت دوره ای با یکدیگر به رقابت پرداختند.
وی افزود: در پایان این رقابت ها جناب آقایان علی رحمتی، ابراهیم عباسی، احسان اله خرمی به ترتیب حایز مقام های اول تا سوم شدند.
مسئول تعلیم و تربیت سازمان بسیج فرهنگیان فارس همچنین اضافه کرد: جناب آقایان جمشید سرورفرد ، حسین تحویل دار و مهدی فلاح زاده نیز حایز مقام های چهارم تا ششم شدند.

به اشتراک بگذارید :