15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ ۱۲:۳۶:۱۵
کد مطلب:  sTIx171T
اعلام نتايج آزمون ورودي مدارس استعدادهاي درخشان سال تحصيلي 96-1395

نتایج آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان در دوره های اوّل و دوم متوسطه (پایه های هفتم و دهم) از روز پنج شنبه 1395/04/10 منتشر مي‌شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان  البرز و به نقل از مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان، نتایج آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان در دوره های اوّل و دوم متوسطه (پایه های هفتم و دهم)  سال تحصیلی 96-95 ،از طریق سامانه www.azmoon.medu.irاز روز پنج شنبه1395/04/10 قابل مشاهده خواهد بود .

پذيرفته شدگان آزمون ورودی به منظور ثبت نام، لازم است از تاریخ 95/04/26  تا پایان مرداد ماه، با همراه داشتن مدارک لازم (شامل شناسنامه ، کارنامه قبولی دو سال آخر و دیگر مدارک مورد نیاز) به مدرسه محل پذیرش خود مراجعه نمايند.

ضمناً نشاني مدرسه از ادارۀ آموزش و پرورش شهرستان یا ناحیۀ محلّ تحصیل و یا از ادارۀ استعدادهای درخشان و دانش ‌پژوهان جوان استان   قابل دريافت است .

براساس اعلام این مرکز عدم مراجعه به مدرسه محلّ پذیرش در مهلت تعیین‌شده، به معنی انصراف پذيرفته شدگان در آن مدرسه خواهد بود .

سامانه دریافت تقاضاي تجديد نظر از تاریخ 1395/04/20  تا 1395/04/24 به نشاني www.azmoon.medu.ir فعّال خواهد شد. داوطلبان  جهت آگاهي از جزئيات و چگونگی پاسخ به سؤالات نيز مي توانند به آدرس مذكور مراجعه كنند .

لازم به ذكر است، دريافت تقاضاي تجديد نظر فقط به صورت سيستمي صورت مي گيرد و به مراجعات حضوري افراد هيچ گونه پاسخي داده نخواهد شد.

به اشتراک بگذارید :