10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ ۱۰:۲۱:۰۹
کد مطلب:  1468819
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس در دومین روز همایش آموزش در دوران همه گیری کرونا خبر داد:
طراحی مدل آموزشی جدید از دستاوردهای همایش ملی آموزش در دوران همه گیری کرونا است

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس گفت: نکته مهم در در رابطه با همایش ملی آموزش در دوران کرونا، طراحی یک مدل آموزشی جدید ازنتایج این همایش است تا در اختیار برنامه ریزان تعلیم و تربیت قرار گیرد و هم در دوران کرونا و هم در دوران پساکرونا مورد استفاده قرار گیرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، رسول قانونی در دومین روز همایش ملی آموزش در دوران کرونا (فرصتها، چالش ها و دستاوردها) در شیراز گفت: خوشبختانه همایش ملی آموزش در دوران همه گیری کرونا (فرصتها، چالشها و دستاوردها) در شیراز با حضور مسئولان وزارت آموزش و پرورش در 2روز برگزار شد.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه در مجموع 225 مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال شد افزود:  18 مقاله به عنوان آثار برتر در این همایش ارایه شد و  38 اثرنیز در قالب تجربه زیسته به این همایش ارسال شد.

قانونی گفت:  مقالات پذیرفته همراه با سخنرانی های ارایه شده در این همایش در قالب یک کتاب به چاپ خواهد رسید تا در اختیار فرهنگیان سراسر کشور قرار گیرد.

وی با بیان اینکه این همایش  6 کارگاه آموزشی را برگزار کردیم افزود: این کارگاه ها شامل سنجش و ارزشیابی، طراحی های آموزشی، روش های خلاقیت و روش های کاووشگری و همچنین مسایل و موارد مربوط به آموزش در دوران کرونا بود.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس افزود: نکته مهم در در رابطه با این همایش طراحی مدل آموزشی ازنتایج این همایش است تا در اختیار برنامه ریزان تعلیم و تربیت قرار گیرد تا هم در دوران کرونا و هم در دوران پسا کرونا مورد استفاده قرار گیرد.

قانونی با اشاره به اینکه این همایش 15 محور داشت افزود : هر چند در بعضی محورها مانند نقش خانواده ها در دوران کرونا یک مقاله  بیشتر نداشتیم اما در بعضی زمینه ها مانند موضوع یادگیری مقالات متعددی دریافت کردیم.

به اشتراک بگذارید :