20 ذیحجه 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۱۷:۵۳:۱۹
کد مطلب:  1467607
مدیر کل امور شاهد و ایثارگران در کارگاه استاندارد سازی و سبک منسجم مدارس شاهد شهرستان های استان تهران
مدرسه نوین، مدرسه ای است که جریان یادگیری در آن تعطیل نمی شود .

محمدرضا رزاقی مدیر کل امور شاهد و ایثارگران در کارگاه استاندارد سازی و سبک منسجم مدارس شاهد شهرستان های استان تهران  که امروز برگزار شد گفت: مدرسه نوین، مدرسه ای است که جریان یادگیری در آن تعطیل نمی شود و یکی از ابزارهای آن هوشمند سازی مدارس است

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور شاهد و ایثارگران، کارگاه استاندارد سازی و سبک منسجم مدارس شاهد شهرستان های استان تهران  در سالن اجتماعات دبیرستان شاهد ندای فاطمه (س) شهرری به منظور بررسی میزان پیشرفت و موانع پیش روی استاندارد سازی و اجرای شناسنامه فعالیت های مدارس شاهد با حضور رزاقی مدیر کل امور شاهد و ایثارگران و صید لو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد .

در ابتدای این کارگاه صید لو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، ضمن گر امیداشت هفته تربیت اسلامی، گفت : مدارس شاهد دارای ظرفیت خوبی هستند و ما می توانیم این مدارس را به عنوان الگویی در تراز سند تحول بنیادین معرفی کنیم.

 

سپس تعدادی از مدیران مدارس شاهد شهرستان های استان تهران ضمن بیان ویژگی های معنادار و هدفمند شناسنامه فعالیت های آموزشی پرورشی و اجرائی مدارس شاهد، نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص اصلاح برخی از جداول شناسنامه مطرح نمودند.

در اثنای این کارگاه محمدرضارزاقی مدیر کل امور شاهد و ایثارگران طی سخنانی و ضمن تشکر از کلهر رئیس اداره شاهد و ایثارگران شهرستان های استان تهران و همکاران ایشان گفت: ساحت های شش گانه تربیتی ، در حقیقت زمینه هایی هستند برای رشد و تعالی رفتار دانش آموزان، لذا مدیران مدارس با توجه به شرایط و مقتضیات مدرسه و نیاز دانش آموزان ، یک یا چند هدف از اهداف ساحت های تربیتی را می توانند انتخاب نموده و برای آنها فعالیت تعریف کنند.

 

عضو شورای معاونان وزارت آموزش و پرورش ، در تبیین شناسنامه فعالیت های آموزشی پرورشی و اجرائی مدارس شاهد گفت : هدف شناسنامه مدارس شاهد این است که مدرسه برای دانش آموز جذاب ، ب رای اولیاء دانش آموزان اعتماد آفرین و برای معلمان احساس خوب و احساس تعلق خاطر ایجاد نماید.

رزاقی با اشاره به این که شناسنامه ، گفتمان معنا دار و هدفمند ما با مدیران مدارس شاهد است تصریح کرد: این که شما شناسنامه را نقد می کنید برای ما ارزشمند است .

دبیر ستاد مرکزی شاهد و ایثارگران با بیان این که هوشمند سازی مدارس و پشتیبانی آن، از جمله اقدامات لازم و مهم می باشد اظهار کرد : مدرسه نوین، مدرسه ای است که جریان یادگیری در آن تعطیل نمی شود و یکی از ابزارهای آن هوشمند سازی است .

به اشتراک بگذارید :