19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۰۹:۵۹:۵۹
کد مطلب:  1466689
نوزدهمین دوره مسابقات قرآن عترت و نماز شهر تهران برگزار گردید

بخش نهایی مرحله استانی نوزدهمین دوره مسابقات قرآن عترت و نماز شهر تهران به میزبانی دارالقرآن الکریم امام خمینی (ره) منطقه11 برگزار گردید

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران خبر داد

نوزدهمین دوره مسابقات قرآن عترت و نماز شهر تهران برگزار گردید

بخش نهایی مرحله استانی نوزدهمین دوره مسابقات قرآن عترت و نماز شهر تهران به میزبانی دارالقرآن الکریم امام خمینی (ره) منطقه11 برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، مجتبی ولی پوری با اشاره به اینکه مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان شهر تهران در 9 رشته قرائت، ترتیل، حفظ قرآن کریم(10جزء حفظ کل) اذان، نهج البلاغه، صحیفه سجادیه، و روش تدریس احکام عملی نماز برگزار گردیدکه در چهار رشته تا مرحله کشوری ادامه پیدا نموده است.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران افزود: در این دوره مسابقات بیش از 5000 نفر فرهنگی در مرحله منطقه ای شرکت نمودند که 200 نفر از آنان به مرحله استانی راه پیدا کردند. همکاران فرهنگی در بخش اول نسبت به ارسال فایل اقدام نمودند که پس از داوری نفرات برتر به مرحله نهایی آنلاین معرفی و به اجرای مسابقه پرداختند.

وی ادامه داد: مرحله نهایی به صورت مجازی و بر خط با حضور داوران برجسته بین المللی قضاوت شد و هدف از برگزاری این مسابقات گسترش فرهنگ قرآن و اهل بیت(ع) در بین فرهنگیان عزیز است که طلایه داران تعلیم و تربیت نسل نوجوان و جوان هستند.

لازم به ذکر است مرحله کشوری مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان در تابستان 1400 برگزار خواهد شد.  

به اشتراک بگذارید :